loader

Deniyoruz: Urban Decay Stay Naked Fondöten, Kapatıcı ve Vice Lip Chemistry Rujlar

Favoriye Ekle
Ciltte yokmuş hissi yaratan, Urban Decay Stay Naked fondöten, kapatıcı ve Vice Lip Chemistry rujları denedik!

Son dönemde hafif yapılarıyla ciltte yokmuş hissi yaratan ama aynı zamanda da ciltteki tüm kusurları başarılı bir şekilde gizleyen fondötenler popülerleşti. Formüllerindeki akıllı pigmentler sayesinde ciltte ağırlık yapmadıkları gibi renklerini de veren bu makyaj malzemeleri artık hepimizin makyaj çantalarında yerlerini aldılar. Bu yazımızın konukları da “çıplak ten hissi” uyandıran Urban Decay Stay Naked fondöten, kapatıcı ve Vice Lip Chemistry rujlar!

Urban Decay Stay Naked Fondötenin Yapısı ve Renkleri

Urban Decay Stay Naked Fondötenin Yapısı ve Renkleri

Hafif formülü ile ciltte varlığı hissedilmeyen, uyguladıktan sonra kendi cildinmiş gibi hissedeceğin Urban Decay Stay Naked fondöten, ortadan yükseğe artırılabilir bir kapatıcılık etkisine sahip. Yapısı o kadar hafif ki, kolaylıkla üst üste uygulanabiliyor. Eğer bazı bölgelerde daha yüksek bir kapatıcılık elde etmek istersen birkaç kat uygulayabilirsin.

Urban Decay Stay Naked Fondötenin Yapısı ve Renkleri 2

Aynı zamanda Stay Naked fondötenin formülü suya dayanıklı, doğal mat bitişte ve 24 saate kadar kalıcı. Sen aksini isteyene kadar varlığını hissettirmeden cildinde kalacağına emin olabilirsin. Bu fondötenin en sevdiğimiz özelliği ise ciltte çok kolay dağılıyor olması ve kusurları tek bir katta bile gizlemesi. Gözenek görünümünü de gizlediğini söylemiş miydik? Evet gerçekten de mucize gibi!

Gelelim Urban Decay Stay Naked fondötenin renklerine: Serinin özelliği “çıplak cilt” hissi vermesi olduğu için renk seçenekleri de tüm cilt tonlarına uyacak şekilde üretilmiş. 3 ana cilt tonu ve 7 cilt alt tonuna göre hazırlanan bu fondöten renkleri ile kendi cildine birebir uyan rengi kolayca bulabilirsin.

Urban Decay Stay Naked Kapatıcı

Urban Decay Stay Naked Kapatıcı

Stay Naked kapatıcı, tıpkı fondöten gibi ciltte yokmuş gibi duruyor ama bir o kadar da güçlü bir kapatıcılığa sahip. Azıcık bir miktarı bile en koyu göz altı morluklarını kapatmak için yeterli. Hem parmaklarla hem fırçayla hem de nemli makyaj süngeri ile çok kolay dağılıyor ve çizgilere dolmuyor. İçerisinde, normale oranla %25 daha fazla pigment bulunduğu için Stay Naked kapatıcının örtücülüğü gerçekten de çok yüksek.

Urban Decay Stay Naked Kapatıcı 2

Urban Decay Stay Naked kapatıcıyı özel yapan şey, dalga şeklindeki aplikatörü. Bu aplikatörün dış kısmı ile daha keskin bir uygulama yapabilir ve doğal bir kapatıcılık elde edebilirsin. Kıvrımlı kısmı ile ise daha fazla ürün uygulayıp daha yüksek kapatıcılık veriyor. Eğer cilt kusurların için yüksek örtücülüğe sahip bir kapatıcı arıyor ama yüzünde de ağırlık yapmasın istiyorsan, Urban Decay Stay Naked kapatıcı tam sana göre.

Urban Decay Vice Lip Chemistry Rujlar

Urban Decay Vice Lip Chemistry Rujlar

Stay Naked koleksiyonu ile birlikte hayatımıza giren Vice Lip Chemistry likit rujlar, dudağın pH’ına göre renk değiştiren, bugüne kadar gördüğümüz en eğlenceli makyaj malzemelerinden. Yapıları tıpkı dudak balmına benziyor, o kadar hafif ki, tıpkı Stay Naked fondöten ve kapatıcı gibi yokmuş hissi veriyorlar. Özel pigmentleri sayesinde de dudağa uyguladıktan sonra pH oranına göre renk değiştirip kişiye özel bir renk alıyorlar.

Urban Decay Vice Lip Chemistry Rujlar

Lip Chemistry rujların bir diğer harika özellikleri ise dudaklara verdikleri bu rengin 5 saate kadar kalıcı olması. Sürdükten birkaç dakika sonra yerleşiyorlar, transfer olmuyor ve yapışkan bir his bırakmıyorlar. Parlak bitişleriyle dudaklarının hem renkli hem de nemli görünmelerini sağlayabilirsin. Sıcak ve soğuk nude tonlar, mercan, kırmızı ve bordo tonlarıyla her makyaja ve her cilt tonuna uygun renklere sahip bu rujları çok seveceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler