loader

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara

Favoriye Ekle

Hep söyleriz: maskaranın yeri ayrıdır! Göz makyajlarının başrol oyuncusu, tüm ifadeyi gözlere toplayan maskaralar, bize sorarsan bir makyajın en önemli adımlarından biri. Durum böyle olunca da en yeni çıkan maskaraları denemek bizim için resmen bir tutku. Bugünkü yazımızın ana konusu ise Urban Decay’in yeni çıkardığı, yılın en belalı maskarası Troublemaker!

Urban Decay Trouble Maker Maskara

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara_1

Hepimizin tek bir hayali var: Daha uzun, daha dolgun ve daha kıvrık kirpikler. Kirpiklerimiz ister seyrek olsun ister gür, ister kısa olsun ister uzun, tek ortak paydada birleşiyoruz: DAHA, DAHA, DAHA! Çünkü biliyoruz ki, nasıl bir makyaj yaparsak yapalım,

maskara

, o günkü görüntümüzün kilit noktası. Bakışlarımıza anlam katan en önemli adım neredeyse. Kimine sorsak, evden maskarasız adım atmaz, o derece. E o zaman yine harika bir maskara ile karşındayız: Urban Decay Troublemaker maskara.

Süper hacimli, süper uzun ve partiye dayanıklı” kirpik vaadiyle başımızı döndüren Troublemaker maskara, son günlerin en favori ürünü haline geldi. Peki neden mi? Haydi gel, biraz daha yakından bakalım.

Süper Hacimli, Süper Uzun, Partiye Dayanıklı!

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Hem hacim veren, hem uzatan bir de üstüne ekstra kalıcılık sağlayan bir maskara, sen de biliyorsun ki pek kolay bulunmuyor. Troublemaker maskaranın vaadi ise şöyle: kirpiklere 13,7 kat daha fazla hacim! İşte bu bizi ikna etti! Hemen denemek için kolları sıvadık.

İlk olarak fırçasından bahsetmek gerekirse, görüntüsü son derece belalı! Dikenli silikon fırçasını, kirpik diplerinize oturttuğunuzda harika bir şekilde kavradığını görüyorsunuz. Kirpiklere hacimi de bu sayede veriyor, kökten uca kadar her bir kirpik tanesine erişip ayırabiliyor. Böylece hem hacim veriyor hem de dipten kıvırarak uzatıyor. Sonuç: aynaya bakınca bir sürü uzun ve kıvrık kirpik!

Çekici, Tatmin Edici, Yoğun Siyah… 

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara_3

Formulüne gelirsek, ultra ultra siyah hatta “en karanlık düşüncelerimizden bile daha karanlık!” Kirpiklerinin açık renk olmasından şikayet eden ve her zaman daha belirgin ve net bir ifade arayanlar için tam bir beyaz atlı prens!

Troublemaker maskaranın yapısı çok değişik aslında: hem yoğun siyahlık veriyor, hem de hata yapmanıza izin vermiyor. Bulaşma yok, topaklanma yok, akma yok. İnsan bir maskaradan daha ne ister? Biz söyleyelim, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de içerisindeki E vitamini ile kirpikleri besliyor.

En Olaylı Gecelere Bile Dayanıklı!

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara_4

Yoğun siyahlık, yoğun hacim, ekstra kıvrıklık ve uzunluk, akma yok, bulaşma yok. Bu büyük bir şey ama esas olay şu: asla bozulmuyor. Hacimli görüntüyü kaybetmiyor, kıvrıklığı azalmıyor ve ne yaparsanız yapın akıp bulaşmıyor. Yani nasıl desek, NE YAPARSANIZ YAPIN! Her durumda kirpikleriniz harika görüntüsünü koruyor. Harika değil de ne?

Ne Kadar Trouble, O Kadar İyi!

Deniyoruz: Urban Decay Troublemaker Maskara_5

Gecenin sonuna gelip de aynaya bakınca gördüğümüz görüntü bizi inanılmaz mutlu etti. Gece makyajlarında bizi yalnız bırakmayacak, uzun iş günlerinde bize destek olacak, tek bakışla can yakamak istediğimiz anlarda elimizden tutacak bu mükemmel maskara, artık makyaj çantamızın vazgeçilmezleri arasına girdi bile. Holografik renkli prizma ambalajı ise tam aşık olunacak cinsten. Söyleyebileceğimiz tek bir şey var: Ne kadar Trouble, o kadar iyi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler