loader

Deniyoruz: Urban Decay Vice Likit Rujlar ve Special Effects Rujlar

Favoriye Ekle

Ruj konusunda sınırların dışına çıkmak istiyorsan, Urban Decay Vice likit rujlar ve Special Effects rujları şimdi bizimle birlikte keşfetmeye ne dersin?

Likit rujların hayatımızdaki önemi her geçen gün daha da artıyor. Uzun süre kalıcılık ve mat dudaklar artık bir çoğumuzun favori dudak makyajı görünümü haline geldi. Fakat sıra dışı makyajların peşine düştüğümüzde, mat görüntüyü biraz daha hareketlendirmek için de değişik etkiler aramaya başlıyoruz.

Urban Decay’in bağımlısı olduğumuz Vice rujlarının yeni likit versiyonlarının çıktığını duyduğumuzda ne kadar sevindiğimizi tahmin edersin. Yapılarını, dokularını ve çılgıncasına çok renk seçeneğini düşününce, bu harika rujların likit versiyonları makyaj.com ofisinde epey bir heyecana yol açtı.

Güzel haber Vice Likit Rujlar ile sınırlı kalmadı, bir de üstüne Special Effects rujlar da eklendi. Durum böyle olunca hemen buraya koştuk ve bir inceleme yazısı kaleme aldık. Eğer şimdi hazırsan bu muhteşem rujları incelemeye başlıyoruz!

Urban Decay Vice Likit Rujlar

Deniyoruz: Urban Decay Vice Likit Rujlar ve Special Effects Rujlar_1

Urban Decay’in Vice rujlarını ne kadar sevdiğimizi her fırsatta söylemezsek olmaz. Şimdi bir de Vice rujların likit versiyonlarını da deneme fırsatı bulunca, sevgimiz de katlandı diyebiliriz. Onlarca renk seçeneği arasından favori pembe, kırmızı, mor ve bordo tonlarını bir araya getirip denedik ve sonuçtan inanılmaz memnunuz.

Vice rujların pigmentasyonu ve yapısını zaten çok seviyor ve makyajlarımızda sık sık kullanıyorduk. Vice likit rujların da yoğun renkleri dener denemez gönlümüzü fethetti. Eğimli fırçası son derece kolay sürülmesini sağlıyor ve ruju bir kere sürüp de kurumasını bekledikten sonra asla ama asla bir yere oynamıyor. Renk, yapı ve kalıcılıkta bizden en yüksek puanı aldılar.

Deniyoruz: Urban Decay Vice Likit Rujlar ve Special Effects Rujlar_2

Comfort Matte ve Metalized bitişleri ile hem günlük hem de gece, parti, davet makyajlarına çok uygun Vice likit rujların renk skalası da son derece geniş, nude tonlardan pembelere, kırmızılardan morlara kadar o kadar çok seçenek var ki, hangisini süreceğimize karar vermek biraz uzun sürüyor :)

Şimdi de bu rujların en güzel tarafına gelelim: Çıkmıyorlar! Suya dayanıklı formülleri sayesinde, çift fazlı bir temizleyici ile siz çıkarmadan oldukları yerde bozulmadan duruyorlar. Bu kadar kalıcı oldukları için de bulaşma veya dağılma da yapmıyorlar. Tam birer “sür ve unut” rujları!

Denediğimiz canlı renklerin hepsi son derece pigmentli yapılara sahip, defalarca ve kat kat sürmeye hiç gerek yok. Bu pembe, kırmızı ve bordoların yanına nude tonları da günlük makyajlar için çok cazip. Bu harika rujları Urban Decay'in Basquiat serisindeki paletlerle kombinleyerek inanılmaz makyajlar yapmak için heyecanlıyız!

Urban Decay Special Effects Rujlar

Deniyoruz: Urban Decay Vice Likit Rujlar ve Special Effects Rujlar_3

Günlük makyajını tek hamlede parti makyajına çevirmeye ne dersin? Urban Decay Special Effects rujlar, daha doğrusu lip top coatların muhteşem holografik görüntüsü ile dudak makyajları bir anda parti moduna bürünüyor.

Her renge uygun bir Special Effects top coat var ama en sıradışı kombini yaparak bambaşka bir görünüm elde etmek de mümkün.

Dudakları hiç kurutmadan rujun üstünde sabitlenmesi ise şaşkınlık yarattı diyebiliriz. Gel formülü hemen sabitleniyor ve dudak makyajını daha da kalıcı bir hale getiriyor. Special Effects kullanarak yaptığın dudak makyajlarını herkesin delicesine merak edeceğine eminiz!

Çok yakında satışa çıkacak Urban Decay Vice Likit Rujları ve Special Effect rujlara www.urbandecay.com.tr'den ulaşabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler