loader

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü

Favoriye Ekle

Urban Decay’in mat ve metalik bitişli 12 Vice rujunun bir arada bulunduğu far paleti Vice Metal Meets Matte ruj paletini deniyoruz!

Ruj hassas noktamız! Mat, metalik, parlak bitişli hiç fark etmeden, her renk ruj makyajımızı renklendirmemiz için en sevdiğimiz makyaj malzemelerinden. Urban Decay’in Vice rujları ise yapıları ve renk çeşitliliği sayesinde her zaman favorimiz. Bugünkü konuğumuz ise mat ve metalik bitişli 12 harika Vice ruju içeren Metal Meets Matte ruj paleti!

Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paleti

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_1

Tek bir ruj bile başlı başına bağımlılık yaratmaya yeterken, 12 farklı ruju bir palette görmek, bizim gibi ruj tutkunları için heyecan sebebi. Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paletinde ise 6sı mat 6sı da metalik olmak üzere tam 12 muhteşem renk var.

Vice rujların hem renkleri hem de farklı bitişleri ile ruj tutkunlarının en büyük zaaflarından biri ve bir palette 12 rengi birden bulmak gerçekten heyecan verici. Bu paletin en iyi tarafı, o günkü moduna göre istediğin rengi seçebileceğin gibi, iki farklı ruju da birbiriyle kullanabilmek. Üst sıradaki metalik renklerin alt sırada kendileriyle uyumlu mat eşleri var. İster güne mat bir renkle başlayıp gece metalik versiyonuna geçiş yap, istersen de gece ışıltını gündüz mata taşı. Hatta istersen mat ve metalik tonları bir arada kullanarak dudaklarına çarpıcı bir etki ver, bu paletle nasıl oynayacağın sana kalmış!

Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paletinin devasa aynası ve kompakt ruj fırçası sayesinde 7/24 çantamızda yanımızda olabilmesi en sevdiğimiz taraflarından. Sezonun en popüler trendlerinden metalik ve mat dudak makyajlarını dilediğimizce uygulayabilmek bizim için büyük bir lüks! Bu paleti çantamıza atıp gün içindeki modumuza göre rujumuzu değiştirebiliyoruz!

Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paletindeki renkler

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_2

Gelelim renkleri tek tek incelemeye! Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paletindeki 12 renk, tek tek özenle seçilmiş. Vice rujların klasik koleksiyonundaki en sevilen 6 renge bir de yepyeni 6 renk eklenmiş.

İlk sıradaki Banger rengi ışıltı harika bir mor renk. Hemen yanındaki koyu kırmızı ışıltılı Amulet rengi ise şık akşam yemekleri için muhteşem bir renk. Fast Talk ise yine metalik etkili sıcak bir pembe. Kült Backtalk rengine boyut eklemek için bir harika.

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_3

Pembe ışıltılı soğuk bir pembe olan Big Bang rengi ise parti makyajlarının aranan yıldızı gibi. Eğer tam bir mor metalik renk arıyorsan bu sefer de Mad senin için en doğru tercih. Ilk sıranın son rengi ise göz alıcı, ışıltılı bir kırmızı: Spark. Tek başına da harika olan bu ruju hemen altındaki 714 ile kullandığında boyutlu bir etkiye sahip olabilirsin.

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_4

Mat bitişli Vice rujların olduğu ikinci sıra ise tamamen bağımlılık yaratacak cinsten. İlk sıradaki CSB soğuk bir leylak rengi, hemen üstünde bulunan ışıltılı Banger ile gece makyajını göz alıcı bir hale getirebilirsin. İkinci sıradaki Tame ise sıcak bir nude, bu ton o kadar güzel ki şimdiden dibini gördük bile. Hemen yanındaki Backtalk için de ne söylesek az; Vice rujların en popüleri olan Backtalk soğuk alt tonlu bir nude ve her makyaja inanılmaz yakışıyor. Palette ilk bu rengin biteceği garanti!

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_5

Sen de bizim gibi rujda pembe tonlarını seviyorsan, Double Team tam sana göre. Bir soğuk alt tonu olan bu pembe bizim için vazgeçilmez. Hemen yanındaki mat mor ise Shallow, bu paletin özel renklerinden. Özellikle bu sezonun trendi olan Ultra Violet makyajlarda çok tercih edileceği kesin. Son renk ise parlak ve göz alıcı bir kırmızı: 714. Kırmızının bu parlak tonunun bahar ve yaz makyajlarına çok yakışacağına eminiz!

Deniyoruz: Urban Decay Vice Metal Meets Matte Ruj Paleti ile 12 Farklı Dudak Görünümü_6

Urban Decay Vice Metal Meets Matte ruj paletinin tüm renkleri ayrı harika ve kullanışlı. Göz alıcı metalik mor kapağı ise çantadan çıktığı anda dikkatleri üzerinde toplamaya yeter. Eğer sen de 12 muhteşem rengi tek bir palette yanında taşımak ve her sürdüğünde “Bu paleti iyi ki almışım!” demek istersen, tek yapman gereken Urban Decay’in online alışveriş sitesine uğramak! Bu palet gerçekten kaçmaz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler