loader

Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi

Favoriye Ekle

İster makyajlı ister makyajsız, kusursuz görünüm için cilt bakımının önemi büyük. Özellikle de göz altındaki morluk ve torba görünümünü gidermek için göz çevresi bakımımıza ekstra özen gösteriyoruz. Bu yazımızın da konuğu, Kiehl’s’ın yeni Youth Dose Eye Treatment göz çevresi bakım kremi.

Göz çevresinin sağlıklı görünmesi, özellikle ten makyajı yapmadığımız günlerde bizim için önemli. Mor olmayan göz altları, torbalanmamış bir görünüm için, düzenli uyku ve sağlıklı beslenmek gibi alışkanlıkların yanında, göz çevresi bakım kremleri ile de destek olmak şart, hele belli bir yaştan sonra! Kiehl’s’ın yeni Youth Dose Eye Treatment göz kremini de tüm bu göz çevresi sorunlarını gidermek için denemeye başladık ve hemen sana da bahsetmek için soluğu burada aldık.

Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi

Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi_1
Göz altındaki morluklarla bir çoğumuzun başı dertte. Hele bir de buna, göz altı torbaları, göz çevresindeki ince çizgiler de eklenince durum iyice içinden çıkılmaz bir hal almaya başıyor. Aynaya her baktığımızda, bu görüntüye müdahale etme istediği ile o “doğru” göz kremi arayışına girdiğimiz zamanda, Kiehl’s’ın Youth Dose Eye Treatment göz kremi karşımıza çıktı. Hemen denemeye başladık ve hem kısa hem de uzun vadedeki etkisini seninle de paylaşmak istedik.

Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kreminin İçeriği

Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi_2

Doğal içerikler barındıran cilt bakım ürünleri her zaman önceliğimiz. Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremi de bu konuda son derece başarılı. İçerisindeki antioksidan özellikli C vitamini ile cilde anında aydınlık bir etki veriyor, yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlıyor.

Siyah üzüm çekirdeği özleri ile de içten gelen bir aydınlık veriyor ve morlukların giderilmesi için çalışıyor. Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremin içerisindeki en aktif içeriklerden bir diğeri de Pro-Retinol. Vitamin A türevi bir içerik olan Pro-Retinol, ince çizgiler, kırışıklıklar üzerinde çalışıyor. Cilt dokusuna çok belirgin bir şekilde elastikiyet kazandırıyor, sıkılaştırıyor.

Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kreminin Etkisi

Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi_3

Kısa vadede, yani sürer sürmez göz çevresini anında yumuşatıyor, aydınlık bir görünüm veriyor ve nemlendiriyor. En sevdiğimiz özelliği ise sürdüğümüz anda göz çevremizin pürüzsüz bir görünüme kavuşması. Uzun vadede, yani düzenli olarak kullandığında da esas sihrini ortaya koyuyor; Göz çevresindeki ince çizgileri, göz altı morluklarını ve torbalanmayı azaltıyor. Gerçekten düzenli kullanımda gözle görülür bir fark yaratan Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremi, bizden 10 üzerinden 10 aldı!

Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi Nasıl Kullanılır?

Deniyoruz: Yeni Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment Göz Kremi_4

Kremsi yapısı sayesinde çok kolay uygulanan ve hemen dağılan Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremi, hem tek başına, hem de makyaj altında rahatça kullanılabiliyor. Özellikle, ten rengi sayesinde kapatıcı altına uygulandığında bir primer görevi görüyor ve kapatıcının çok daha pürüzsüz durmasını sağlıyor.

Editörün Önerisi: Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremini uygularken dikkat etmek gereken bir nokta var: Direkt göz altlarına değil, elmacık kemiklerinin en üst kısmına uygulamak gerek. Bu uygulama şekli, sadece bu krem için değil, tüm göz kremleri için geçerli. Göz altı bölgesi tamamen buradan beslendiği için, en doğru uygulama bölgesi, elmacık kemiklerinin en üst kısmı.

Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremini, yukarıda bahsettiğimiz bölgeye üç nokta halinde uyguladıktan sonra, tampon hareketlerle yedirebilirsin. Zaten yapısı yumuşacık olduğu için cilt tarafından saniyeler içinde emiliyor. Bu bölgedeki kan akışını hızlandırmak için parmak uçlarınla tampon hareketlerle hafif bir masaj yapabilirsin.

Bir sabah bir de akşam olmak üzere, Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment göz kremi günde iki kez kullanabilirsin. Her uyguladığında, anında nemlenmiş ve aydınlık bir görünüme kavuşacağına emin olabilirsin. Hele ki uzun vadede, morluklarının, ince çizgilerin ve torba görünümünün azaldığını gördükçe bu kremi yenileyeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler