loader

Deniyoruz: Yeni Maybelline New York Total Temptation Palet

Favoriye Ekle

Yine muhteşem bir palet ile karşındayız: Maybelline New York Total Temptation far ve aydınlatıcı paletini bizimle birlikte denemeye ne dersin?

Maybelline New York’un Total Temptation maskarasının

cezbedici etkisini henüz üstümüzden atamamışken, şimdi bir de Total Temptation paletin cazibesine kapıldık. Tam yazlık renkler barındıran far tonları ve aydınlatıcıları ile bu palet bu yaza damgasını vuracak, şimdiden en iyi far paletleri alışveriş listene not et!

Maybelline New York Total Temptation palet

Maybelline New York Total Temptation palet

Yaza girerken yepyeni bir far ve aydınlatıcı paletine sahip olmak, en çok ihtiyacımız olan şeydi! Neyse ki Maybelline New York imdadımıza yetişti ve Total Temptation palet ile tanıştık.

İçerisinde 8 far tonu ve onlarla uyumlu 2 aydınlatıcı barındıran Total Temptation palete, bu yazın davetlerinde, düğün ve mezuniyet makyajlarında büyük görev üstlenecek gibi görünüyor. Gözleri belirginleştirmek, renklendirmek ve gölgelendirmek için ustaca kombinlenmiş renkleri görür görmez bayıldık, bakalım makyajımızdan sonra Maybelline New York Total Temptation paleti sen de bizim kadar beğenecek misin?

Yaz makyajı için doğal mat ve pürüzsüz ten makyajı

Maybelline New York Fit Me! Matte   Poreless fondöten

Maybelline New York Total Temptation palet ile göz makyajımıza başlamadan önce ten makyajımızı tamalamak için Maybelline New York Fit Me! Matte + Poreless fondöteni uyguladık. Gözenek görünümünü giderip cildi pürüzsüzleştiren, aynı zamanda da doğal bir matlık veren bu fondöten tam yazlık. Göz altlarımızı da aynı doğallıkta gizlemek için de Maybelline Fit Me kapatıcıdan yardım aldık. Böylece ten makyajımızda doğal matlık elde ettikten sonra hemen Maybelline New York Total Temptation palet ile göz makyajımıza geçiyoruz.

Maybelline New York Total Temptation palet ile göz makyajı

Maybelline New York Total Temptation palet ile göz makyajı

Sen sıcak tonların mı yoksa soğuk tonların mı insanısın? Buna net bir karar vermene hiç gerek yok çünkü Maybelline New York Total Temptation palet ikisini de düşünmüş. Bir tarafında 4 sıcak ton, diğer tarafında da 4 soğuk ton barındırıyor. Tek karar vermen gereken de o gün hangi modda olduğun. Bizim bugünkü modumuz sıcak olduğu için paletin sol tarafındaki turuncu ve kahve tonlarını kullanacağız.

İlk olarak 2. sıradaki metalik açık turuncu tonunu tüm göz kapağımıza uyguluyoruz. Maybelline New York Total Temptation paletin farlarının hepsi son derece pigmentli, daha ilk uygulamada palette gördüğünüz rengi elde edebiliyorsunuz. Sonrasında, gözün dış köşelerine hemen altındaki mat tonu uygulayarak gözlerimize daha belirgin bir görünüm veriyoruz. Bakışlarımızı biraz daha belirginleştirmek için de en alttaki mat kahverengi tonunu kirpik diplerimize uyguluyoruz.

Maybelline New York Total Temptation palet ile göz makyajı

Aynı mat kahve tonunu alt kirpik diplerimize de uygulayarak buğulu bir görüntü elde ettikten sonra sıra geldi biraz aydınlanmaya. İlk sıradaki metalik şampanya tonunun çok güçlü bir etkisi var, daha sürer sürmez ışıldıyor. Bu farı kaş altlarına ve göz pınarlarına uyguladıktan sonra göz makyajımız tamamlanıyor. Maybelline New York Total Temptation paletteki farların yapıları o kadar yumuşak ki, birbirleriyle çok kolay karşıyorlar ve göz makyajının süresini yarı yarıya azaltıyor!

Maybelline New York Total Temptation ile son dokunuşlar

Deniyoruz: Yeni Maybelline New York Total Temptation Palet_1

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Makyajımızı Maybelline New York Total Temptation palet ile yaptığımıza göre, tam da bu göz makyajına uyacak bir maskara ile göz makyajımızı tamamlıyoruz: Maybelline New York Total Temptation maskara! Tüy gibi hafif ve hacimli kirpikler ile “Total Temptation” ekisini pekiştiriyoruz.

Işıltının dozunu biraz arttıracağız, ne de olsa yaz aylarındayız! Maybelline New York Total Temptation palette, her renk grubuna ait bir de aydınlatıcı düşünülmüş. Sıcak tonların aydınlatıcısı da şampanya tonlarında ve oldukça güçlü bir etki veriyor. Kalıcılığı ise mükemmel! Şampanya tonlu bu aydınlatıcıyı elmacık kemiklerimize, burnumuzun ucuna ve dudak üstlerimize uyguladıktan sonra ten makyajımızı bitirdik.

Dudaklarda da, gözlerde kullandığımız sıcak tonlar ile uyumlu likit mat bir ruj kullanıyoruz. Maybelline New York’un Super Stay Matte Ink likit mat rujlarının yeni Unnudes nude renklerinden 60 Poet, Maybelline New York Total Temptation paletin sıcak tonlarına çok yakışacak. 16 saate kadar kalıcı ve süper mat bitişi ile bu rujları da bu yaz elimizden düşürmeyeceğiz gibi görünüyor.

Eğer sen de yaza uygun sıcak ve soğuk tonları bir arada barındıran, renk seçimi konusunda seni büyük bir dertten kurtaracak, kolay uygulanışıyla işini kolaylaştıracak bir palet arıyorsan, Maybelline New York Total Temptation palet tam sana göre!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/