loader

Deniyoruz: Yeni Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten

Favoriye Ekle
Aydınlık bitişli makyaj trendinde yeni bir çığır açan YSL Beauty’nin Touche Éclat All-In-One Glow fondöteni merceğimiz altında!

Aydınlık bitişli ten makyajlarının her geçen gün biraz daha trend olduğu bir gerçek. Yüzde hiç yokmuş gibi duran fondötenlerin verdiği doğal ve aydınlık görünüm hepimizin istediği bir görüntü. Makyaj trendleri de bu yöne doğru ilerleyince, aydınlık ve doğal bitişli fondötenler de ışık hızıyla radarımıza girdi. Bugünkü konuğumuz ise parlak bitişli ten makyajları konusunda yeni bir çığır açan YSL Beauty’nin Touche Éclat All-In-One Glow fondöten.

YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten

Deniyoruz: Yeni Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten_1

Aydınlık ten makyajları gerçekten son zamanlarda gözlerimizi kamaştırıyor. İçten gelen bir ışıltı, sağlıklı cilt görünümü gerçekten de kayıtsız kalınacak bir görünüm değil. Haliyle de trendlerin getirdiği merakla, bu aralar tüm merakımız “glowy” bitişli fondötenlere yöneldi ve radarımıza harika bir fondöten girdi: YSL Beauty’nin yeni Touche Éclat All-In-One Glow fondöteni. Cilde verdiği kusursuz bitiş, doğal ve sağlıklı ışıltı resmen aklımızı başımızdan aldı.

YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten’in Yapısı

Deniyoruz: Yeni Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten_2

YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow fondöten son derece ince yapılı, aydınlık bitişli ve orta kapatıcılığa sahip bir fondöten, daha doğrusu renkli bir nemlendirici. Yapısı kremsi ve neredeyse su gibi, bu sayede cilde uygulandıktan sonra hissedilmiyor ve çıplak ten hissi veriyor. Gün boyu rahat hissettiren bu fondöten, bizce bir kere kullanıldıktan sonra bağımlılık yaratacak cinsten.

%70 su, hyarülonik asit, E vitamini ve antioksidanlar içeren akıllı formülü sayesinde yüzde hiç ağırlık yapmıyor. Bu sayede de cildi gün boyu nemlendiriyor, cilt dokusunu iyileştiriyor ve içten gelen sağlıklı bir ışıltı veriyor. Böyle bir ten görünümünü kim istemez ki?

YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow fondötenin içerisinde aynı zamanda SPF 23 bulunuyor, güneşin kendini göstereceği ilkbahar günleri kapıdayken, günlük makyajda vazgeçilemeyecek bir özellik sunuyor.

Deniyoruz: Yeni Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten_3

Orta kapatıcılığa sahip YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow fondöten, incecik yapısı sayesinde arttırılabilir bir kapatıcılığa da sahip. Kalın bir görünüme sebep olmadan, yeterli kapatıcılığa ulaşana kadar arttırılabilir yapısı gerçekten harika.

Tüm cilt tiplerine uygun YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow fondöten, gün içinde yağlanmaya sebep olmuyor, çizgilere ve gözeneklere dolmuyor. Kuru ve normal ciltlerin çok seveceği bu fondöteni, yağlı ciltliler, gün içerisindeki yağlanmayı ortadan kaldırmak için yine YSL Beauty’nin Touche Éclat makyaj bazını öncesinde uygulayabilirler.

Deniyoruz: Yeni Touche Éclat All-In-One Glow Fondöten_4

Cilt tonunu çok iyi bir şekilde eşitleyen, solgun görünümü gideren ve sağlıklı bir ışıltı veren YSL Beauty Touche Éclat All-In-One Glow fondöten, daha ilk denememizde özellikle günlük makyajlar için olmazsa olmaz fondötenlerimizin arasına girdi. Bu ilkbahar ve yaz aylarında elimizden düşüremeyeceğimize şimdiden eminiz! Eğer sen de “Glowy” ten makyajı trendini seviyor ve aydınlık bitişli bir fondöten arıyorsan, mutlaka denemelisin! Bu harika fondötene Mart ayı içerisinde sadece Sephora mağazalarından ulaşabileceğini unutma!

Photo Makeup Sessions, The Beauty Look Book

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler