loader

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti

Favoriye Ekle

Son zamanların en güzel haberlerinden birine hazır mısın? Urban Decay’in yeni Naked Cherry far paleti, 18 Ekim saat 14:00’te ön satışa çıkıyor! Bu muhteşem vişne tonlu paleti bizimle birlikte şimdi incele!

Urban Decay’in Naked paletlerine düşkünlüğümüzü bilirsin. Hem far tonu seçimleri, hem pigmentasyonu hem de yapılarıyla bize göre makyaj sever herkesin sahip olması gereken bu far paletlerinin şimdi yepyeni bir rengi var! Vişnenin en güzel 12 tonundan oluşan Naked Cherry palet, kısa bir süreliğine Urban Decay online alışveriş sitesinde ön satışa çıkıyor. Bu muhteşem ve çekici paleti kaçırmaman için hemen kolları sıvadık ve incelemeye koyulduk!

Urban Decay Naked Cherry Far Paleti

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_1

Bu güne kadar hiçbir yerde görmediğimiz, 12 vişne tonundan oluşan Urban Decay Naked Cherry palete karşı koymak gerçekten çok zor. Paleti ilk elimize aldığımızda gözlerimizden neredeyse kalpler çıkacaktı! Makyajda vişne tonları zaten son zamanların yükselen trendlerinden, hele bir de mevsimlerden sonbahar olunca, bu tatlı ama aynı zamanda da çekici far paletini makyaj koleksiyonumuza eklememek için hiçbir sebep göremedik açıkçası!

Urban Decay Naked Cherry Far Paletinin Yapısı

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_2

İkonik Urban Decay Naked far paletlerinin en yeni üyesi Naked Cherry tıpkı ailenin diğer üyeleri gibi 12 farklı ve yepyeni vişne tonundan oluşuyor. Mat, ışıltılı ve metalik bitişli farların her biri birbiriyle son derece uyumlu tonlarda seçilmiş.

Naked far paletlerinin yapısını zaten bilirsin, son derece pigmentli, üst seviyede kalıcı ve dağıtması kolay yapıdalar. Zaten Naked far paletlerinin en sevdiğimiz özelliği de bu, göz makyajında profesyonel olmaya gerek kalmadan, süper dumanlı göz makyajları yapmayı son derece kolay bir hale getiriyorlar. Tabii ki Naked Cherry far paletinde de durum aynı şekilde, gelenek bozulmamış.

Urban Decay Naked Cherry Far Paletinin Renkleri

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_3

En açık kremden en koyu şarap tonlarına kadar, pembe alt tonu bulunan her renk, Naked Cherry’de yan yana sıralanmış durumda.

Göz makyajında baz oluşturmak için ihtiyacın olabilecek her tonda nötr matlar, gözü boyutlandırmak için ışıltılı farlar ve geceye damga vuracak dumanlı göz makyajları için koyu metalikler bir arada. Tüm renkler uyumlu tonlarda olduğu için, “Hangi rengi kullansam?” sorusu önemsiz kalıyor, canının istediği birkaç tonu seçerek her zaman, her yerde harika görünen bir göz makyajı elde edebilirsin.

Bize favorilerimizi sorarsan da, son zamanların yükselen trendi olan koyu leylak tonlarındaki Bing, katlanma bölgesinde harika duran açık leylak tonlu Feelz, yanar döner etkili bir vişne tonu olan Young Love ve en çekici dumanlı göz makyajları için birebir, metalik şarap rengi olan Drunk Dial paletin ilk bakışta en dikkat çeken renklerinden.

Urban Decay Naked Cherry Far Paleti ile Nasıl Bir Makyaj Yapabilirsin?

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_4

Göz makyajında vişne tonları, özellikle sonbahara çok yakışıyor. Biz de vişne tonları ile içimizi ısıtan bir göz makyajı için ilk olarak mat krem tonlu Caution rengini tüm göz kapağımıza uygulayarak nötr bir zemin elde ettik. Sonra hemen yanındaki metalik rose gold rengi Bang Bang’i göz kapağımıza uyguladık. Leylak tonlu dumanlı bir geçiş elde etmek için, Feelz rengini katlanma bölgesine uygulayıp dağıttık. Tam bir vişne etkisi elde etmek için de göz kapaklarımızın dış yarısına metalik vişne Young Love rengini uyguladık.

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_5

Gelelim bu göz makyajını biraz daha dumanlı, buğulu bir hale getirmeye: Gözlerin dış köşelerini derinleştirmek için paletteki göz alıcı şarap rengi Drunk Dial’ı hafifçe uygulayarak dağıttık. Farlar o kadar yoğun pigmentli ki, tek uygulayışta beklediğimiz rengi verdiği için Naked Cherry far paleti ile göz makyajı yapmak son derece pratik. Son adımda da buğulu etkiyi tamamlamak için alt kirpik dibine, göz kapağında kullandığımız Young Love’ı uygulayarak dağıttık. Bu renkler gerçekten bir harika!

Deniyoruz: Yeni Urban Decay Naked Cherry Far Paleti_6

Urban Decay Naked Cherry far paletine tek kelimeyle bayıldık! Bu sonbaharı sen de vişne toları ile canlandırmak istersen, urbandecay.com.tr'de ön satışı kaçırmamanı şiddetle tavsiye ederiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/