loader

Deniyoruz: Yenilenen Formülüyle L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

Favoriye Ekle

Bulaşmaya dayanıklı, gün boyu kalıcı ve cilde nefes aldıran formülüyle L'Oréal Paris Infaillible 24H Fondöten Fresh Wear Fondöten yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!


Kusursuz ten görünümü, pek çoğumuzun ten makyajında hedefi. Hem cilt kusurlarını tamamen gizleyecek kadar kapatıcı hem de gün boyu kalıcı olan bir fondöten makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Daha önce de çok severek kullandığımız L’Oréal Paris’in Infaillible 24H fondöteni şimdi yenilenen formülü ve geniş renk yelpazesiyle tekrar bizimle. Bulaşmaya dayanıklı, cilt koruyucu etkili, cilde nefes aldıran L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten yorumlarımız karşında!

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Özellikleri

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten

Uzun yıllardır Loreal Paris Infaillible Fondöten en sevdiğimiz fondötenler arasında. Verdiği yüksek kapatıcılık ve doğal görünüm, özellikle porselen ten makyajları için sık sık tercih sebebimizdi. Peki L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear fondötenin yenilenen formülünde neler değişti? Denedik ve şimdi seninle paylaşıyoruz.

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Özellikleri:

  • Ortadan yükseğe kapatıcılığa sahip.
  • Bulaşmaya dayanıklı formül: Maskeye, fırtınaya ve neme bile dayanıklı.
  • E vitamini içeren formülüyle ciltte antioksidan etki yaratıyor.
  • SPF 25 içeriği ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.
  • Cildin nefes almasını sağlıyor.
  • Sivilce yapmıyor.
  • Oksijen teknolojisi sayesinde oksitlenmeye karşı dayanıklı.
  • Gün boyu kalıcı.
  • Pürüzsüz, doğal ve canlı bir bitişe sahip.

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Yapısı

L’Oréal Paris Infallible 24H Fondötenin Yapısı

Son derece ince yapılı olan L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, ortadan yükseğe doğru bir kapatıcılığa sahip ve cildin nefes almasını sağlıyor. Uygulandığında ciltte ağır bir his yaratmıyor ama tüm kusurları da tek seferde gizleyebiliyor. Eğer daha fazla kapatıcılık istersen de kolaylıkla artırabilirsin.

Yenilenen L’Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondötenin sevdiğimiz bir diğer özelliği de bulaşmaya dayanıklı olması. Özellikle dışarı çıkarken maske taktığımız bu dönemde ne maskeye bulaşıyor, ne de başka bir yere. Suya ve fırtınaya bile dayanıklı olduğunu da ekleyelim. Bu fondötenin önünde hiçbir şey duramaz!

Canlı bitişi sayesinde cildin çok sağlıklı, doğal ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. E vitamini içeriği ile ciltte antioksidan etki yaratırken, SPF 25 içeren formülüyle de cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyan Infaillible Fresh Wear Fondöten, bu yeni formülüyle yine bizim için "En iyi fondötenler" arasında yerini aldı.


L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri

Loreal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten renkleri son derece geniş ve her cilt rengine uygun. Doğru fondöten rengini bulmak hepimiz için büyük bir sınavken, neyse ki bu kadar yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle sunan bir fondötenin en doğru rengini kolayca bulabiliyoruz.

L’Oréal Paris Infaillible 24H fondötenin tam 10 rengi var. Pembe ve sarı tonlu olmak üzere geniş bir renk seçeneği sunduğu için tenine uygun doğru fondöten rengini bulduğunda kusursuz görünmek hiç de zor değil.

Çok açık tenlilerden buğday tenlilere ve esmerlere kadar, pembe ve sarı alt tonlu herkes, her cilt tipinin çok severek kullanacağı bu fondöteni bir an önce denemelisin! Loreal Infallible fondötenin en açık rengi olan 120 Vanilla rengi, beyaz tenliler için ideal tonlardan. 130 Beige Peau, 140 Beige Dore, 145 Beige Rose ve 150 Beige Eclat gibi renkler ise buğday tenliler için çok uygun, hatta sıcak ve soğuk cilt alt tonlarına göre tercih yapabilirler. 200 Sable Dore ve 220 Sand renkleri de esmerlere uyan fondöten renkleri.

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Hangi Cilt Tiplerine Uygun?

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Hangi Cilt Tiplerine Uygun?

L'Oréal Paris Infallible fondöten, tüm cilt tipleriyle iyi anlaşan bir formüle sahip. Cilde nefes aldırdığı için yağlı cilde sahip olanların gözenek sorunu yaşamasına engel oluyor, parlamayı engelleyerek cildin daha yağlı görünmesini de engelliyor. Maske görünümüne neden olmadığı için de kuru ciltlilerin severek kullanacağına eminiz.

Editörün Önerisi: Eğer mat bitişli bir fondöten arıyorsan, L'Oréal Paris Infaillible Matte fondöteni de deneyebilirsin. Bu fondöten hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Nasıl Uygulanır?

Infaillible 24h Fresh Wear Fondöten, ciltteki tüm kusurları gidererek pürüzsüz bir görünüm verirken, yapısının da çok ince olması sebebiyle ciltte ağırlık yaratmadan çok kolay dağılıyor. Ciltle kolay bütünleştiği için de bu fondöteni ister nemli makyaj süngeri ile istersen de fondten fırçası ile uygulayabilirsin. Yüzünün orta kısmından başlayarak dışarıya doğru dağıtarak, kısa süre içerisinde tüm yüzünü pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsin.

Ağırlık yaratmadığı ve maske görünümü vermediği için kapatıcılığını daha da artırmak istediğin bölgelere ikinci kez uygulayabilirsin.

Editörün Önerisi: Pürüzsüz ve kusursuz ten makyajını, hacimli ve yoğun kirpiklerle tamamlamak istersen, sana bir de maskara önerimiz var: L'Oréal Paris Paradise maskara ile aradığın o yoğun hacimli kirpikleri elde edebilirsin.

Infallible 24H Fresh Wear Fondöten Kullananlar

Infallible 24H Fresh Wear Fondöten Kullananlar

Loreal Infallible fondöten yorumları, bu fondöteni kullananların ne kadar çok sevdiklerini gösteriyor. Gerçekten de, bu fondöteni bir kere kullandıktan sonra sen de eminiz ki çok seveceksin. İşte L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear fondöteni severek kullananların yorumları:

Seda:

"Makyajımda hep yüksek kapatıcılık elde etmek istiyorum ama bazı fondötenler "Ben buradayım" diyor. Infaillible Fresh Wear Fondöten'i ilk sürdüğümde bu kadar ince yapısına rağmen tüm sivilce izlerimi kapatmasına çok şaşırdım. O günden beri de bırakamadım, her gün makyajımda kullanıyorum."

Burcu:

"Infaillible Fresh wear Fondöten ile ilgili benim en çok beğendiğim nokta yüzümde sabitlenmesi ve hiç bulaşmaması. Telefonla konuştuktan sonra ekranda iz bırakmıyor. Bu ne kadar kalıcı olduğunun göstergesi. Verdiği kapatıcılık zaten bir harika benim için."

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön