loader

Deniyoruz: Yenilenen Formülüyle L'Oréal Paris Infaillible 24H Fresh Wear Fondöten

Favoriye Ekle

Bulaşmaya dayanıklı, gün boyu kalıcı ve C vitaminli formülüyle L'Oréal Paris Infaillible 32H Fondöten Fresh Wear Fondöten yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Kusursuz ten görünümü, pek çoğumuzun ten makyajında hedefi. Hem cilt kusurlarını tamamen gizleyecek kadar kapatıcı hem de gün boyu kalıcı olan bir fondöten makyaj çantalarımızın vazgeçilmezi. Daha önce de çok severek kullandığımız L’Oréal Paris’in Infaillible 32H fondöteni şimdi yenilenen formülü ve geniş renk yelpazesiyle tekrar bizimle. Bulaşmaya dayanıklı, cilde nefes aldıran ve en popüler cilt bakım içeriklerinden biri olan C vitamini içeren yeni formülüyle daha parlak ve ışıltı katan L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten yorumlarımız karşında!

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Özellikleri

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Özellikleri

Uzun yıllardır Loreal Paris Infaillible Fondöten en sevdiğimiz fondötenler arasında. Verdiği yüksek kapatıcılık ve doğal görünüm, özellikle porselen ten makyajları için sık sık tercih sebebimizdi. Peki L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear fondötenin yenilenen formülünde neler değişti? Cilt bakımında vazgeçemediğimiz içeriklerin başında gelen C vitamini ile yenilenen formülü denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten Özellikleri:

  • Yüksek kapatıcılığa sahip.
  • Bulaşmaya, suya, terlemeye ve transfere dayanıklı bir formülü var.
  • C vitamini içeren* formülüyle cildin daha parlak ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.
  • SPF 25 içeriği ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor.
  • Cildin nefes almasını sağlıyor.
  • 32 saate kadar kalıcı bir formülü var, gün boyu etkisini kaybetmiyor.
  • 8 farklı renk seçeneği bulunuyor.


*C vitamini türeviL’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Yapısı

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Yapısı

Son derece ince yapılı olan L’Oréal Paris Infaillible Fresh Wear Fondöten, yüksek bir kapatıcılığa sahip ve cildin nefes almasını sağlıyor. Uygulandığında ciltte ağır bir his yaratmıyor ama tüm kusurları da tek seferde gizleyebiliyor.

Yenilenen L’Oréal Paris Infaillible 32H Fresh Wear Fondöten'in en dikkat çekici özelliği C vitamini içeren bir formüle sahip olması. Fondötendeki bu C vitamini türevi, cildin daha parlak, aydınlık ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.

Ten makyajımızda doğallıktan uzaklaşmadan yüksek kapatıcılık elde edip, kusursuz bir görünüm elde edebiliyor, cildimizin nefes almasına engel olmadan uzun süre kalıcılık elde edebiliyoruz.


L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondötenin Renkleri

Loreal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten renkleri son derece geniş ve her cilt rengine uygun. Doğru fondöten rengini bulmak hepimiz için büyük bir sınavken, neyse ki bu kadar yüksek kapatıcılığı doğal bir bitişle sunan bir fondötenin en doğru rengini kolayca bulabiliyoruz.

L’Oréal Paris Infaillible 32H fondötenin tam 8 rengi var. Pembe ve sarı tonlu olmak üzere geniş bir renk seçeneği sunduğu için tenine uygun doğru fondöten rengini bulduğunda kusursuz görünmek hiç de zor değil.

Çok açık tenlilerden buğday tenlilere ve esmerlere kadar, pembe ve sarı alt tonlu herkes, her cilt tipinin çok severek kullanacağı bu fondöteni bir an önce denemelisin! Loreal Infallible fondötenin en açık rengi olan 120 Vanilla ve 60 Rose Ivory rengi, beyaz tenliler için ideal tonlardan. 130 Beige Peau, 140 Beige Dore, 145 Beige Rose ve 150 Beige Eclat gibi renkler ise buğday tenliler için çok uygun, hatta sıcak ve soğuk cilt alt tonlarına göre tercih yapabilirler. 200 Sable Dore ve 220 Sand renkleri de esmerlere uyan fondöten renkleri.

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Hangi Cilt Tiplerine Uygun?

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Hangi Cilt Tiplerine Uygun?

L'Oréal Paris Infallible fondöten, tüm cilt tipleriyle iyi anlaşan bir formüle sahip. Cilde nefes aldırdığı için yağlı cilde sahip olanların gözenek sorunu yaşamasına engel oluyor, parlamayı engelleyerek cildin daha yağlı görünmesini de engelliyor. Maske görünümüne neden olmadığı için de kuru ciltlilerin severek kullanacağına eminiz.

Editörün Önerisi: Eğer mat bitişli bir fondöten arıyorsan, L'Oréal Paris Infaillible Matte fondöteni de deneyebilirsin. Bu fondöten hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Nasıl Uygulanır?

L’Oréal Paris Infallible Fresh Wear Fondöten Nasıl Uygulanır?

Infaillible 32H Fresh Wear Fondöten, ciltteki tüm kusurları gidererek pürüzsüz bir görünüm verirken, yapısının da çok ince olması sebebiyle ciltte ağırlık yaratmadan çok kolay dağılıyor. Ciltle kolay bütünleştiği için de bu fondöteni ister nemli makyaj süngeri ile istersen de fondten fırçası ile uygulayabilirsin. Yüzünün orta kısmından başlayarak dışarıya doğru dağıtarak, kısa süre içerisinde tüm yüzünü pürüzsüz bir görünüme kavuşturabilirsin.

Ağırlık yaratmadığı ve maske görünümü vermediği için kapatıcılığını daha da artırmak istediğin bölgelere ikinci kez uygulayabilirsin.

Editörün Önerisi: Pürüzsüz ve kusursuz ten makyajını, hacimli ve yoğun kirpiklerle tamamlamak istersen, sana bir de maskara önerimiz var: L'Oréal Paris Paradise maskara ile aradığın o yoğun hacimli kirpikleri elde edebilirsin.

Infallible 32H Fresh Wear Fondöten Kullananlar

Infallible 32H Fresh Wear Fondöten Kullananlar

Loreal Infallible fondöten yorumları, bu fondöteni kullananların ne kadar çok sevdiklerini gösteriyor. Gerçekten de, bu fondöteni bir kere kullandıktan sonra sen de eminiz ki çok seveceksin. İşte L'Oréal Paris Infaillible Fresh Wear fondöteni severek kullananların yorumları:

Seda:

"Makyajımda hep yüksek kapatıcılık elde etmek istiyorum ama bazı fondötenler "Ben buradayım" diyor. Infaillible Fresh Wear Fondöten'i ilk sürdüğümde bu kadar ince yapısına rağmen tüm sivilce izlerimi kapatmasına çok şaşırdım. O günden beri de bırakamadım, her gün makyajımda kullanıyorum."

Burcu:

"Infaillible Fresh wear Fondöten ile ilgili benim en çok beğendiğim nokta yüzümde sabitlenmesi ve hiç bulaşmaması. Telefonla konuştuktan sonra ekranda iz bırakmıyor. Bu ne kadar kalıcı olduğunun göstergesi. Verdiği kapatıcılık zaten bir harika benim için."

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler