loader

Deniyoruz: YSL Beauty Couture Mini Clutch Farlar

Favoriye Ekle

Göz makyajının yeni vazgeçilmezi olacak YSL Beauty Couture Mini Clutch farlarla tanışmaya hazır mısın? Yoğun pigmentiyle ve lüks clutch görünümlü tasarımıyla gönlümüzü fetheden bu YSL farları senin için anlatıyoruz!

Yves Saint Laurent (YSL) Beauty’nin son başyapıtı olarak niteleyebileceğimiz Couture Mini Clutch farlar adeta aklımızı başımızdan aldı. İlhamını Marakeş kasabasından alan altı adet nude paletten oluşan bu koleksiyon hem günlük makyajlarının hem de gece kostümlerinin vazgeçilmezi olacak. Eğer sen de bizim kadar heyecanlandıysan gel, YSL’nin yeni Couture Mini Clutch far paleti koleksiyonuna daha yakından bakalım!

YSL Beauty Couture Mini Clutch Farın Özellikleri Nelerdir?

YSL Beauty Couture Mini Clutch Farın Özellikleri Nelerdir?

YSL Beauty Couture Mini Clutch göz farlarının tamamı oldukça yoğun pigmentli. Fas Atlas Dağlarının eteğine kurulu YSL Beauté Ourika Community proje bölgesinin bahçelerinde yetiştirilen kahve çekirdeği, tatlı badem ve incir kaktüsü yağlarıyla formüle edilmiş olan bu farlar oldukça kolay bir şekilde uygulanıyor. İçerdiği değerli yağlar sayesinde göz kapaklarında pürüzsüz bir görünüm yaratan bu YSL farları kullanırken, hafif yapısı sayesinde biz gözümüzde makyaj olduğunu bile unuttuk!

YSL Beauty Couture farları görür görmez ilk dikkatimizi çeken detaylardan biri, tahmin edeceğin üzere ambalaj tasarımları oldu. Lüks bir YSL el çantası gibi görünen bu far paletleri tam da makyaj aynanın önünü süslemesini isteyeceğin bir tasarıma sahip. İkonik altın rengi YSL logosu, deri görünümlü kusursuz kaplaması ve altın rengi çerçeve detaylarıyla bu mini far paletlerini artık makyaj çantamızdan ayırmak istemiyoruz!

YSL Beauty Couture Mini Clutch Far Renkleri Nelerdir?

YSL Beauty Couture Mini Clutch Far Renkleri Nelerdir?

Seride altı farklı palet olduğundan bahsetmiştik. Her biri dört renkten oluşan bu paletlerle hem günlük görünüme uygun hem de gece makyajları rahatlıkla oluşturulabiliyor. Gel, YSL Beauty Couture Mini Clutch Far Paleti renklerini şöyle etraflıca bir inceleyelim:

1. YSL Beauty Couture Mini Clutch Kasbah Spices

YSL Beauty Couture Mini Clutch Kasbah Spices

YSL Beauty Couture Mini Clutch’ın “Kasbah Spice” adlı far paleti rengi, sıcak kahverengi tonlarından oluşuyor. Birbiriyle oldukça uyumlu olan bej, kahverengi, altın ve camel tonlarına sahip olan bu kahve-nude paleti biz hem ofis makyajında hem de davet makyajlarında kullanıyoruz. 

2. YSL Beauty Couture Mini Clutch Babylone Roses

YSL Beauty Couture Mini Clutch Babylone Roses

YSL Beauty Couture Mini Clutch Babylone Rose paleti, soğuk pembe ve nude tonlarına sahip. Bu paletteki dört renkten üçü simli. Bu nedenle biz Babylone Rose pembe-nude far paletini romantik akşam etkinliklerine çok uygun bulduk. Sen de ışıltına ışıltı katmak istediğin özel etkinliklerde YSL Beauty Couture Mini Clutch serisinin “Babylone Rose” adlı far paletini kullanabilirsin.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

3. YSL Beauty Couture Mini Clutch Stora Dolls

YSL Beauty Couture Mini Clutch Stora Dolls

YSL Beauty Couture Mini Clutch’ın “Stora Dolls” renkli far paleti, buzlu kahve tonlarında. Bu palette bej tonlarında tek bir simli far bulunuyor. Biz bu rengi tek başına tüm göz kapağımıza uyguladığımızda çok sevdik. Öte yandan bu dört rengin, makyaj çantanın demirbaşı olmaya aday olduğunu söylemeliyiz. Özellikle resmi ve şık mı, yoksa zarif ve sade mi görünmen gerektiğine karar veremediğin, farklı etkinliklere katılman gereken günlerde Stora Doll far paletinin renkleriyle her ortama uyumlu bir makyaj yapabilirsin.

4. YSL Beauty Couture Mini Clutch Gueliz Dream

YSL Beauty Couture Mini Clutch Gueliz Dream

YSL Beauty Couture Mini Clutch serinin “Gueliz Dream” paleti, üç göz alıcı nötral tondan ve bir ışıltılı altın rengi fardan oluşuyor. Palette yer alan bu dört renk editör ekibimizdeki herkese çok yakıştı. Eğer her cilt alt tonuna uygun ve her koşulda kullanılabilecek bir far arıyorsan, YSL Beauty Couture Mini Clutch Gueliz Dream tam aradığın seçenek olabilir. 

5. YSL Beauty Couture Mini Clutch Medina Glow

YSL Beauty Couture Mini Clutch Medina Glow

YSL Beauty Couture Mini Clutch Medina Glow, nötral pembe tonlarında bir palet. İki mat ve iki ışıltılı far içeren bu paletteki renkler birbirleriyle o kadar uyumlu ki etkileyici bir göz makyajı oluşturmak saniyeler alıyor. Bu pembe far paletini biz her etkinliğe uygun bulduk. Arkadaş davetlerine, iş toplantılarına veya ilk buluşmalara YSL Beauty Couture Mini Clutch serisine ait “Medina Glow” far paletinin zarif ve çarpıcı renkleriyle hazırlanabilirsin.

6. YSL Beauty Couture Mini Clutch Spontini Lilies

YSL Beauty Couture Mini Clutch Spontini Lilies

YSL Beauty Couture Mini Clutch Spontini Lilies palet, sıcak pembe tonlarındaki far renkleriyle görür görmez iç ısıtıyor. Tamamı mat renklerden oluşan bu paletin günlük göz makyajları için son derece uygun olduğunu düşünüyoruz. Ancak tabii ki bu paletle çarpıcı gece makyajları da yaratabilirsin. Sakin, feminen ve her etkinliğe uygun görünümler için sen de YSL Beauty Couture Mini Clutch serisinin “Spontini Lilies” adlı renk seçeneğini kullanabilirsin.


YSL Beauty Couture Mini Clutch farlarla nasıl görünümler yaratabileceğinden hala emin değilsen Far Nasıl Sürülür: Göz Şekline Göre Öneriler yazımıza da göz atabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler