0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar

Favoriye Ekle
Deniyoruz: YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar

Her yeni çıkan farı ilk deneyen olmayı ne kadar çok sevdiğimizi artık çok iyi biliyorsun. Özellikle de konu farklı ve daha önce hiç görmediğimiz farlarsa...

Evet, bugün tam olarak farklı ve daha önce kimsede / hiç bir markada görmediğimiz bir farı deniyoruz. YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar bugüne kadar yaptığımız göz makyajı alışkanlıklarını al üst etti desek abartı olmaz. Klasik far paletlerinden çok uzakta, tek dokunuşta kusursuz matlık sağlayan bu farlar yeni mat göz makyajı trendinin öncüsü olacak gibi görünüyor. 

Neden çok sevdik?: YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar

Artık göz makyajında bize saatler harcatacak ürünlerden koşarak uzaklaşıyoruz. Bizim için fonksiyonel ve pratik ürünler çok daha kullanışlı oluyor. YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar'ı kullanarak sadece 5 dakika harika göz makyajları ortaya çıkarabiliyoruz. 

YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar'ı kullanarak istersen tek renk göz makyajı yapabilir veya birkaç farklı rengi karıştırarak dumanlı / buğulu göz makyajı yapabilirsin. Biz günlük makyajda tek renk far sürmeyi çok cool buluyoruz! Akşamları ise iddialı dumanlı bakışlar tam bize göre!

Likit mat farları en çok sevme sebebimizi sona sakladık: Trendy matlık sağlamaları! YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar daha önce denediğimiz toz mat pudra yapıdaki farlardan çok farklı! Tıpkı likit rujlar gibi gözüne likit farı uyguladıktan birkaç dakika sonra far mat bir görünüm sağlıyor, asla katlanma çizgisinde birikmiyor ve en önemlisi donuk durmuyor. Kadifeyi andıran yapısı sayesinde tek bir sürüşte yoğun renk sağlayabiliyor. 

YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar Nasıl Uygulanır?

YSL Beauty Full Matte Likit Mat farlardan ilk olarak 02 Impulsive Pink rengini göz kapağımıza uyguladık. Temiz bir far fırçasıyla katlanma bölgesini dağıttıktan sonra bu sefer yumuşak bir geçiş elde etmek için de 04 Innocent Beige rengini katlanma bölgesi ve üzerine uygulayıp tekrar dağıttık. Bu iki rengin yarattığı sıcak uyum bir harika!

Likit farların pigmentasyonu çok daha yoğun olduğu için farını çok yoğun sürmemeli, adım adım ilerlemelisin. Daha yoğun bir renk istersen ikinci katı uygulayabilirsin ama bizce buna gerek kalmayacak bile!

YSL Beauty Full Matte Likit Mat Far renkleri

YSL Beauty Full Matte Likit Mat Farlar'ın birbirinden güze 6 farklı rengi var. Tarzına, moduna göre rengini seç ve mat göz mkayajı yapmaya başla!

01 Cheeky Pink: Pembe alt tonlu nude rengi günlük makyajında sade görünmeyi sevenler için!

02 Impulsive Pink: Göz makyajında biraz daha koyu tonlu gül kurusu rengini sevenler Impulsive Pink'e bayılacak.

03: Tantalizing Taupe: Soğuk alt tonlu nude renkler uzun zamandır çok popüler. Tantalizing Taupe da içerisinde hafif morluk barındıran bir bej tonu. Tek başına veya toprak tonlarıyla çok uyumlu.

04 Innocent Beige: Bej renginin bu kadar gördüğümüz en zarif tonu bu olabilir! Ne sıcak ne de soğuk alt tonlu oluşuyla her cilt renginie kusursuzca yakışacak bir renk.

05 Reckless Grey: Füme tonlarında mat göz makyajı yapmaya ne dersin? Reckless Grey o kadar hafif ki, istisnasız her makyajında kullanmak isteyeceksin.

06 Rebel Blue: Farklı göz makyajlarını denemeyi seviyorsan mat mavi likit far ile en kısa zamanda tanışmalısın.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön