loader

Deniyoruz: YSL Beauty Lash Clash Maskara

Favoriye Ekle

Kirpiklere tek seferde yoğun hacim veren Yves Saint Laurent Lash Clash Maskara’yı denedik!

Daha tek katta kirpiklere yoğun hacim veren maskaralar, makyaj çantalarımızın vazgeçilmezleri. Eğer seyrek ve cılız kirpiklere sahipsen, en iyi hacim veren maskaralar senin de favorin olmalı. Bu yazımızda, hem ambalajıyla hem de hacim etkisiyle bizi kendine aşık eden YSL Beauty Lash Clash Maskara’yı denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

YSL Beauty Lash Clash Maskara

YSL Beauty Lash Clash Maskara

Maskarasız dışarı adımını atmayanlar çok iyi bilirler ki, çekici ve feminen görünmenin anahtarı maskaradır. Şöyle yoğun hacim veren, kirpikleri simsiyah yapan ve belirginleştiren maskaralar ifadeyi anında değiştirebilir.

Hele ki kirpiklerin seyrek veya cılızsa, ekstra hacim veren maskaralar gerçekten de büyük fark yaratıyor. Biz de kirpiklerimizde yoğun hacim aradığımız için, volüm kazandıran maskaralar her zaman radarımızda. YSL Beauty Lash Clash Maskara’yı daha ilk gördüğümüz an vurulduk diyebiliriz. Siyah mat ambalajı üzerindeki altın rengi Cassandra logosuyla resmen bizi büyüsü altına alan YSL Lash Clash maskaranın özelliklerine daha yakından bakalım…

YSL Beauty Lash Clash Maskara’nın Özellikleri

YSL Beauty Lash Clash Maskara’nın Özellikleri

Eğer kirpiklerinde yoğun hacim arıyorsan, YSL Lash Clash Maskara aradığın etkiyi sana verecek:

  • Kirpiklere tek sürüşte %200’e kadar hacim veriyor.
  • 24 saate kadar kalıcı bir etkiye sahip
  • Gün içinde dökülmüyor, kirpiklerin düşmesini engelliyor.
  • Yoğun siyah bir bitiş sağlıyor.
  • Büyük boy konik fırçası tüm kirpikleri kaplıyor ve maksimum etki veriyor.
  • Ourika Bahçeleri’nden toplanan İris özleriyle zenginleştirilmiş bir formüle sahip
  • Tek kat uygulama son derece yeterli ama 2. kat da uygulanabiliyor.
  • Çift fazlı makyaj temizleyicilerle kolayca temizleniyor.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

YSL Beauty Lash Clash Maskara Öncesi / Sonrası

YSL Beauty Lash Clash Maskara Öncesi / Sonrası

%200’e kadar hacim etkisi gerçekten de YSL Lash Clash Maskara’yı bugüne kadar denediğimiz maskaralardan ayırıyor. Kirpiklerin ne kadar cılız olursa olsun, daha ilk fırça darbesinde yoğun hacim etkisini hemen gösteriyor. Genellikle ikinci katı uygulamaya bile ihtiyaç duymadık.

Hacim etkili maskaralar her bir kirpiği kaplayarak belirginleştiriyor fakat gün içinde göz altlarına dökülme yapabiliyor. YSL Lash Clash Maskara’da dökülme problemiyle hiç karşılaşmadık, tüm gün maske taktığımızda bile! Yoğun siyah formülü ile kirpiklere verdiği yoğunluk o kadar dikkat çekici ki, gözler anında ön plana çıkıyor. Eğer sen de kirpiklerini tek dokunuşta kat kat hacimlendirecek bir maskara arıyorsan, YSL Beauty Lash Clash Maskara’yı bir an önce denemelisin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler