0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Deniyoruz: En Siyah ve En Radikal YSL Beauty Maskara!

Favoriye Ekle

YSL maskaraları ne zaman denesek hayran oluyoruz ama bu seferki hayranlık seviyemiz biraz daha farklı! Hangi maskaradan bahsediyoruz sence? Tabii ki YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical maskara. Çıktığı günden beri deneyenlerin hayran olduğu, sosyal medyadan paylaştığı Yves Saint Laurent maskarayı sonunda deneme şansı bulduk. Makyaj.com editörlerinin YSL Radical maskara yorumlarını merak ediyorsan doğru yerdesin! Spoiler vermek istemeyiz ama gözlerdeki radikalliği ön plana çıkaran, adeta bir smokin kadar şık, siyahtan daha da siyah bu maskara ile ilgili tüm bilmek istediklerini seninle paylaşıyoruz!

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils Radical Maskara'nın Özellikleri

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical

Ürünü buradan inceleyebilirsin.YSL Beauty'nin her maskarasına bayılıyoruz. Tabii ki Radical maskara için de aynısı geçerli, hem belki fazlası! YSL Beauty'nin bugüne kadar çıkardığı bütün maskaralarının en iyi özelliklerini topladığı bu maskara, markanın en iddialı makyaj malzemelerinen biri.

Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Maskara, hem yeni bir formüle, hem de yeni fırça tasarımına sahip. Siyahtan daha siyah ve suya dayanıklı formülüyle bakışlara cesur hissettiren, radikal bir ifade veriyor.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical maskara, siyah karbon formülü ile eskisinden daha siyah ve tam kapatıcı. Maskarada tam örtücülük ve tüm kirpiklerin simsiyah olmasını sevenler ve suya dayanıklı olsun isteyenler için bağımlılık yapıcı bir etkisi var.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Maskara'nın Yapısı

ysl beauty mascara volume effet faux cils radical

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical maskara, yeni fırça formu ile her lifin içinde daha fazla ürün topluyor, tüm kirpiklere erişerek eşit derecede formülü bırakarak mükemmel bir hacim etkisi veriyor. Bir maskaradan her zaman daha fazlasını bekleyenler için, son derece çekici, gizemli bir etki veriyor.

Üstelik bu maskaranın diğer bir harika tarafı ise kirpiklere bakım yapıyor olması. Yoğun pigmentli ve suya dayanıklı formülünün yanı sıra, YSL’nin Ourika bahçelerinden elde edilen ceviz özü ve argan yağı ile kirpiklere bakım da yapıyor. Ceviz özü, düzenli kullanımda kirpiklerin daha koyu tonlu olmasını sağlıyor.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Radical Kimlere Uygun?

kaia gerber ysl beauty radical maskara

YSL maskara her kirpik yapısına uygun! Özellikle kirpiklerin açık tondaysa, istediğin o simsiyah ve yoğun etkiyi Radical maskara ile elde edebilirsin. Tek adımda kirpiklerinin uzamasına ve hacimle kıvrılmasına yardımcı oluyor. Bizim kirpiklerimiz düz olduğu için hiç bu kadar esneyebileceğini düşünmemiştik. Gerçekten de YSL maskara, bugüne kadar çıkardığı bütün maskaraların en iyi özelliklerini YSL Volume Effet Faux Cils Radical Maskara'da toplamış.

En iyi maskaraları kullanmak isteyen, göz makyajını belirginleştirmek isteyen, kirpiklerini çok daha hacimli ve kıvrık göstermek isteyen herkes için YSL maskara uygun.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler