loader

Deniyoruz: YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils ile Takma Kirpik Etkisi

Favoriye Ekle

YSL Beauty’nin ikonik maskarası Mascara Volume Effet Faux Cils, yenilenen formülü ile tekrar hayatımıza girdi ve tabii ki Makyajcom editörleri olarak hemen denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşmaya geldik!

Fransa’nın en 1 numaralı maskarası olan YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils, her zaman en severek kullandığımız maskaralardandı. Şimdi duyduk ki bu takma kirpik etkili maskaranın formülü yenilenmiş! Hemen denedik ve kirpiklere verdiği takma kirpik etkisini onayladık!

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara

Eğer kirpiklerinde yoğun hacim ve uzunluk etkisi arıyorsan, bugüne kadar maskara önerilerinde mutlaka YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils’i duymuşsundur. Kirpiklere yoğun hacim verdiği ve uzattığı için takma kirpik etkisi yaratan bu maskara, YSL Beauty’nin ikonik ürünleri arasında. Şimdi de yenilenen formülü ile içerisindeki argan yağı ve ceviz yaprağı özleri ile kirpiklere bakım yapan bu maskarayı daha yakından incelemeye ne dersin?

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Yapısı

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Yapısı

Formülü yenilense de, takma kirpik etkisinden bir gram bile kaybetmemiş olan Mascara Volume Effet Faux Cils maskara, kıl fırçaya sahip. En kısa kirpikleri bile kavrayarak hacimlendiren ve uzatan bu maskara, aynı zamanda artık kirpiklere bakım da yapıyor.

Argan yağının besleyici özelliği ile kirpiklere bakım yaparken, bir yandan da içerisindeki ceviz yaprağı özleriyle açık renkli kirpiklerin koyulaşmasını ve daha belirgin görünmesini sağlıyor. Yani YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils maskarayı düzenli kullandığında kirpiklerin günden güne daha parlak, gür ve belirgin görünüyor.

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Etkisi

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Etkisi

Bu maskaranın Fransa’nın 1 numaralı maskarası oluşunun ve ikonik maskaralar arasına girmesini sebebi boşa değil. Tek katta bile takma kirpik etkisi yaratıyor ve ne zaman kullansak hep “Hangi maskarayı kullanıyorsun?” sorularıyla karşılaşıyoruz. En iyi maskara önerilerimiz arasındaki yerini, yenilenen formülü ile daha da sağlamlaştıran Volume Effet Faux Cils maskarayı sana da şiddetle öneriyoruz. Zaten aşağıdaki Öncesi/Sonrası fotoğrafından da inanılmaz etkisini kendin de görebilirsin!

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Renkleri

YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils Maskara’nın Renkleri

Klasik siyah rengi ile birlikte, YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils maskaranın toplamda 6 rengi bulunuyor. Eğer siyah maskara dışında bir renk denemek istersen, Volume Effet Faux Cils maskaranın kahverengi, mor, mavi, bordo ve lacivert renklerine de mutlaka şans vermelisin.

Eğer kirpiklere hacim veren ve uzatan, takma kirpik etkisi veren bir maskara önerisi arıyorsan, YSL Beauty Mascara Volume Effet Faux Cils maskara önerimizi mutlaka dikkate al! Sonucun seni çok tatmin edeceğine eminiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler