loader

Deniyoruz: YSL Beauty The Slim Sheer Matte Rujlar

Favoriye Ekle

Dudak makyajında yepyeni bir devir: Saydam rujların doğal bitişi ile mat rujların kusursuz bitişini bir arada sunan YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte rujları deniyoruz!

Mat rujlar çok uzun bir süredir makyaj trendlerini ele geçirmiş durumda. Hayatımıza ilk giren likit mat rujdan beri bizim de bağımlılığımız iyice artmış durumda. Son zamanlarda ise yepyeni bir mat ruj deneyimi ile tanıştık. YSL Beauty'nin hem saydam hem de mat bitişli rujları Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte, bugüne kadar denediğimiz en hafif ve en iyi mat rujlardan.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar

Hem saydam hem de mat bitişli bir ruj nasıl olur diye düşünüyorsun değil mi? Biz de ilk duyduğumuzda şaşırmış ve denemek için çok heyecanlanmıştık. YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar dudağa mat bir bitiş verirken, likit mat rujlar kadar yoğun bir katman bırakmıyor. Saydam bitişi sayesinde dudaklar hem renkleniyor hem de mat bir bitişe sahip oluyor.

Toplam 12 rengi bulunan YSL The Slim Sheer Matte rujların yapıları son derece hafif. Tıpkı ilk deneyişimizde aşık olduğumuz YSL Beauty The Slim Matte rujlar gibi dudakta varlıkları hissedilmiyor.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar

Eğer dudaklarında  yarı saydam bir renk ve rahat bir mat ruj kullanımı arıyorsan, YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar tam sana göre. Tek seferde dudaklarını doğal bir şekilde renklendirebileceğin gibi, eğer renk yoğunluğunu artırmak istersen de rujların hafif formülü sayesinde üst üste kolayca uygulayabilirsin.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar'ın toplam 12 rengi bulunuyor. En canlı pembeler, nude tonlar, kırmızılar ve turuncular arasından seçim yapmak gerçekten de çok zor. Bizim iki favorimiz ise kırmızı rengi ile dudaklara çekici bir matlık veren 101 Rouge Libre. Hem gündüz hem de gece makyajları için ideal olan bu mat kırmızı rujun etkisini artırmak için iki kat uygulaman yeterli. Bu kırmızıyla beraber, adından da ilham alarak YSL Beauty Libre parfüm harika bir uyum yakalıyorlar.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar raw rosewood

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Sheer Matte Rujlar arasındaki diğer bir favorimiz ise pembe-nude tonuyla anında kalbimizi fetheden 112 Raw Rosewood rengi. Dudaklara çok doğal ve sağlıklı bir renk veren bu ruju sürdüğünde, etrafındakilerin sana rujunu soracağına garanti veriyoruz!

Bu harika rujların tıpkı The Slim Matte rujlar gibi kare şeklinde oldukları için inanılmaz kolay uygulandıklarını da ekleyelim. Dudak kalemine ihtiyaç duymadan, tek seferde kusursuz uygulama sağlayan köşeli formu, bu rujları bambaşka bir seviyeye taşıyor.

Bonus: Rouge Pur Couture YSL x Zoe Kravitz Rujlar

Bonus: Rouge Pur Couture YSL x Zoe Kravitz Rujlar

Bu rujları denerken keşfettiğimiz bambaşka bir ruj serisi var ki, görür görmez nabzımız hızlanmaya başladı! YSL Beauty'nin yüzü olan Zoe Kravitz'e ait olan ruj koleksiyonu ise tamamen koleksiyon niteliği taşıyor.

Serideki her bir rengi Zoe Kravitz kendi seçmiş ve sevdiklerinden ilham alarak isimlendirmiş. Rujların şık tasarımları ise Zoe Kravitz'in en sevdiği YSL çantası ve imza parfümü Black Opium'dan ilham alarak tasarlanmış. Kısacası bu sınırlı üretim ruj koleksiyonu tamamen Zoe Kravitz'in tarzını ve ruhunu yansıtıyor.

Bonus: Rouge Pur Couture YSL x Zoe Kravitz Rujlar 123 mari's nude

YSL x Zoe Kravitz Rujlar, 3 kırmızı ve 3 nude tonundan oluşuyorlar ve 3 de farklı bitişe sahipler: Mat, satin ve ışıltılı. Her biri yoğun pigmentli, yoğun nemlendirme ve antioksidan etkili bu rujlar dudakta kusursuz bir görünüm veriyorlar.

YSL x Zoe Kravitz Rujlar arasında mat bitişi ve nude tonuyla görür görmez vurulduğumuz renk 123 Maris' Nude, her cilt tonuna ve makyaj stiline uyacak bir ton.

Deniyoruz: YSL Beauty The Slim Sheer Matte Rujlar_1

YSL x Zoe Kravitz Ruj koleksiyonundaki soğuk pembe tonlu 121 Arlene's Nude ise satin bitişe sahip ve pembe ruj severlerin bayılacağı bir ton. Özellikle soğuk tonlu makyajlarla çok yakışan bu tonu mutlaka denemelisin.

Deniyoruz: YSL Beauty The Slim Sheer Matte Rujlar_2

Gelelim YSL x Zoe Kravitz Rujlardan en can alıcı kırmızıya: 122 Wolf's Red, satin bitişe sahip ve dudakları ön plana çıkaran yoğun kırmızı rengiyle bir harika. Her cilt tonuna yakışacak bu kırmızı tonu, Zoe Kravitz'in favorilerinden. Bu kırmızı rujla yaptığın makyaja imza niteliğinde bir nokta koymak istersen, YSL Black Opium parfümü şiddetle öneriyoruz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler