loader

Deniyoruz: YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner

Favoriye Ekle

Makyaj bazlarının ten makyajında ne kadar çok şey değiştirdiğini biliyor olmalısın. Bugünkü konuğumuz ise YSL Beauty’nin yeni çok amaçlı makyaj bazı Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazı!

Pürüzsüz ten makyajına giden yolda karşımıza çıkan engelleri yenme konusunda, makyaj bazlarının bize sağladıkları kolaylık tartışılmaz. Fondöten adımından önce uyguladığımız makyaj bazları ile pürüzsüz, kusursuz bir zemin elde edebiliyor, gün boyu kalıcı, kusursuz makyajımızın tadını çıkarıyoruz. Özellikle de gün içinde parlamaları engelleyen, gözenek görünümünü gizleyen makyaj bazları en yakın arkadaşlarımız. İşte onlardan biri olan ve düzenli kullanımda cilde aynı zamanda bakım yapan YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazını denedik ve soluğu hemen burada aldık!

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazı

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazı

Tek bir hamlede hem ciltteki parlamayı engelleyen, hem de gözenekleri gizleyen bir makyaj bazına hangimiz “Hayır” diyebiliriz ki? YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazını dener denemez etkisini hemen görüp, anında vurulduk! Şimdi tüm detaylarını seninle paylaşıyoruz.

Her an, filtreye ihtiyaç bırakmayan, kusursuz selfie’ye hazır bir ten makyajı düşün. Ne fazla yağdan parlayan bir ten, ne de gözenek görünümü var. Üstelik incecik, doğal bitişli bir baz bu iki görevi de görüyor, yetmiyor bir de düzenli kullanıldığında cilde bakım yapıyor. YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazı, anında etkisini gösteren ve bu etkiyi de tüm gün boyu sürdüren bir makyaj bazı.

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazının Etkisi

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazının Etkisi

Özellikle T bölgesinde gün içinde ortaya çıkan, fazla yağ sebebiyle canımızı sıkan parlamalar ve gözenek görünümü, kusursuz ten makyajımızın önündeki en büyük engellerden. YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazı da çok amaçlı özelliği ile ciltteki yağlanmayı kontrol altına alıyor ve gün içinde parlamalara engel oluyor. Hafif ten rengindeki yapısıyla uygular uygulamaz cildin fazla yağdan arınıp matlaştığını görebiliyorsunuz.

Burun, yanak ve alın kısmındaki gözenekler de can sıkıcı olabiliyor. Bu gözenekleri gizlemek, aslında hiç de zor değil. YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazı, yağ kontrolü ile birlikte aynı zamanda gözenek gizleme özelliğine de sahip.

İçerisindeki salisilik asit ile cilt üzerindeki ölü derileri atıp gözenekleri gizliyor. Düzenli kullanıldığında da, günden güne gözeneklerin gözle görülür bir şekilde azalmasını sağlıyor. 28 gün sonunda ise cilt dokusu çok daha pürüzsüz ve yenilenmiş görünüyor.

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner Makyaj Bazı Nasıl Uygulanır?

Pürüzsüz ve mat bir ten görünümü elde etmek için tek yapman gereken makyaja başlamadan önce YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazını özellikle T bölgene uygulamak. 5 dakika kadar cildine oturmasını bekledikten sonra üzerine fondötenini uygulayabilirsin. Mat bitişi desteklemek ve 24 saate varan kalıcılık için bizim sana önerimiz YSL Beauty All Hours fondöten. Çok hafif bir dokuya sahip olduğu ve asla ağırlık yağmadığı için gün içinde makyajını tazelemek için de bu bazı kullanabileceğini unutma!

Editörün Notu: YSL Beauty Top Secrets Instant Matte Pore Refiner makyaj bazını Sephora ve Sevil mağazalarında bulabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler