loader

Deniyoruz: YSL Beauty Touche Éclat Highlighter ve High Cover Kapatıcı

Favoriye Ekle

Makyaj çantalarının sihirli değneği YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcı, şimdi çok daha yüksek kapatıcı etkili High Cover kapatıcı versiyonu ile gönlümüzü fethetti! YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcıyı denedik ve tüm yorumlarımızla birlikte paylaşıyoruz!

YSL Beauty’nin en ikonik makyaj malzemelerinden biri olan Touche Éclat aydınlatıcısı, uzun yıllardır çok severek kullandığımız bir ürün ve makyaj çantamızın ayrılmaz üyelerinden biri. Cilde verdiği doğal aydınlık ve taze görünümü her zaman favorimiz. Şimdi, bu aydınlatıcının, çok daha yüksek kapatıcılığa sahip olan, ciltteki tüm kusurları tek adımda gizleyen Touche Éclat High Cover kapatıcısı ile tanıştık ve kelimenin tam anlamıyla vurulduk! İşte aradığımız o pürüzsüz kapatıcılık ve aydınlık etki bir arada!

YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı

YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı

Önce o unutulmaz aydınlatıcıdan biraz bahsedelim: YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı, tek dokunuşta yüze 8 saatlik güzellik uykusu etkisi veren bir aydınlatıcı. Yüzün yüksek bölgelerine ve göz altlarına uygulandığında, gün boyu ışıldayan, aydınlık bir etki bırakıyor. Çok kolay dağılıyor ve fırça ucuyla da çok pratik bir şekilde uygulanıyor.

Bu aydınlatıcı o kadar ikonikleşti ve herkes tarafından o kadar sevildi ki tüm zamanların en popüler makyaj malzemeleri arasına girdi. Doğal etkisi ile hem yüzü boyutlandıran, hem de aydınlatan bu sihirli kalem, daha ışıltılı aydınlatıcı furyası başlamamışken, ilk çıkan aydınlatıcı olarak aklımıza kazındı bir kere! Peki şimdi ne değişti? YSL Beauty Touche Éclat Aydınlatıcı doğal etkisinden hiçbir şey kaybetmedi ama ten makyajında daha yoğun kapatıcılık arayanlar için yepyeni bir versiyonu ile daha da güçlendi.

YSL Beauty Touche Éclat High Cover Kapatıcı

YSL Beauty Touche Éclat High Cover Kapatıcı

Eğer göz altı morluklarını kapatmak için yoğun kapatıcılara yöneliyor ama bir türlü aradığın gibi doğal ve kalıcı bir sonuca ulaşamıyorsan, arayış günlerin sona erdi! YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı, artık tüm cilt sorunlarımızı bize unutturmak için makyaj çantalarımızdaki yerini almaya hazır.

Hem aydınlık etkiyi hem de yüksek kapatıcılığı bir arada veren YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı, yoğun pigmentasyonu ile ciltte gizlemek istenen tüm kusurları usta bir şekilde örtüyor. Tek dokunuşta yoğun bir kapatıcılık veren bu ürünü daha ilk denemede çok sevdik.

YSL Beauty Touche Éclat High Cover Kapatıcı öncesi sonrası

Göz altındaki koyu halkaları, correctora ihtiyaç duymadan tek seferde gizliyor, kızarıklıkları, sivilce izlerini kapatıyor ve bunu yaparken de ciltte hiç ağırlık yapmıyor. Genellikle yüksek kapatıcıktaki ürünlerin ciltte birikme ve kalınlık yapması beklenirken, YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı aynı aydınlatıcı versiyonu gibi incecik ve kolayca dağılıyor. Cilt ile çok kolay bütünleştiği için doğal bir bitiş veriyor ve kendine tek kelimeyle hayran bırakıyor.

YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı nasıl uygulanır?

YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı nasıl uygulanır?

YSL Beauty Touche Éclat aydınlatıcıyı alın, burun üzeri, dudak kenarları ve çene gibi yüzün yüksek bölümlerine uygulayıp aydınlık bir etki elde ederken, Touche Éclat High Cover kapatıcıyı ise yoğun olan göz altı morluklarının üzerine, burun kenarlarına ve başka nereye ihtiyaç duyuyorsan oraya uygulayabilirsin.

YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcı bitişi

Fırçalı ucu ile pratik bir şekilde uygulanan ve hemen dağılan formülü aynı zamanda da suya dayanıklı. Gün boyu kalıcı olan, mat bitişli ve çizgilere asla dolmayan bu kapatıcı bizim son zamanlarda bulduğumuz bir hazine gibi!

Editörün Notu: YSL Beauty Touche Éclat High Cover kapatıcıyı Şubat ayı ortasından sonra Sephora ve Beymen mağazalarında bulabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/