loader

Deniyoruz: YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar

Favoriye Ekle

Cildin kendi ışıltısını ön plana çıkaran, hem göz kamaştıran hem de doğal bir etki veren bir aydınlatıcı ile tanışmak ister misin? Bugünkü yazımızda, YSL Beauty’nin yeni Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcılarını anlatıyoruz!

Aydınlatıcı demek bizim için olmazsa olmaz demek. Makyaj çantalarımızın ayrılmaz üyeleri, toz, likit veya stick yapıda fark etmeden en sevdiğimiz makyaj malzemelerinden. Özellikle son dönemde yükselen parlak ve ışıltılı ten makyajlarının da etkisiyle, aydınlatıcıları makyajın her adımında çok amaçlı olarak kullanıyoruz. YSL Beauty’nin yeni Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcıları da son zamanlarda denediğimiz en güzel aydınlatıcılardan.

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar

Stick formda, kremden pudraya dönüşen, uzun süre kalıcı ve cildin doğal ışıltısını ön plana çıkaran YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcılar, son zamanlarda denediğimiz en pratik ve en etkili aydınlatıcılardan.

Kremden pudraya dönüşen yapısı, besleyici yağlarla zenginleştirildiği için ciltte kayıp gidiyor ve çok kolay dağılıyor. Sabitlendikten sonra da gün boyu kalıcı bir etkiye sahip. Kremsi yapısı sayesinde üst üste uygulanabiliyor ve etkisi artırılabiliyor. Aynı şekilde üzerine uygulanan ten ürünlerinin yapısını ve duruşunu da bozmuyor. Strobing makyajları için ideal olan bu aydınlatıcıları dener denemez çok sevdik!

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcıların Renkleri

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcıların Renkleri

Yüksek pigmentli ve kremsi yapıdaki YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcıların altın, bronz ve pembe tonları bulunuyor. Sim içermeyen metalik yansımalarıyla gerçekten de göz alıcılar. Üzerlerindeki "Y" harfi ise tam bir lüks!

Altın renkli 04 Bronze rengi, cildi boyutlandırmak için ideal. 05 Copper ise tam bir bronzer rengi. Eğer ışıltılı bronzerları seviyorsan, bunu da çok seveceğin garanti. Aydınlatıcıda pembe gibi daha sıcak tonları tercih ediyorsan da, 02 Light Rose senin rengin. Cilde verdiği pembe ışıltılı gerçekten göz kamaştırıcı.

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar Nasıl Kullanılır?

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar Nasıl Kullanılır?

Bu stick aydınlatıcıları kullanması son derece pratik. Kremsi yapılarıyla çok kolay uygulandıkları için, makyaj fırçası veya süngerine ihtiyaç duymadan parmaklarınla bile saniyeler içinde dağıtabilirsin.

Açık tonları, elmacık kemiği, burun ucu, çene ve dudak üzeri gibi yüzünün yüksek kesimlerine uygulayabilir, bronz rengiyle yüzünü ısıtabilirsin.

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick Aydınlatıcılar 2

YSL Beauty Touche Éclat Shimmer Stick aydınlatıcıların en güzel tarafı ise çok amaçlı olmaları. Bu stick aydınlatıcıları yüzünde kullandığın gibi vücudunda da kullanabilirsin. Göz alıcı bir ışıltı elde etmek için köprücük kemiklerine ve omuzlarına uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler