loader

Deniyoruz: YSL Beauty Touche Eclat Fondöten

Favoriye Ekle

Cilde sağlıklı bir ışıltı veren YSL Beauty Touche Eclat Le Teint Fondöteni denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Son zamanlarda ışıltılı, sağlıklı ve aydınlık görünen ten makyajları çok popüler. Cildin mükemmel görünmesini sağlarken aynı zamanda bakım yapan fondötenler, artık makyaj çantalarımızın en önemli üyeleri. Bu yazımızda, yenilenen formülüyle çok sevdiğimiz YSL Beauty Touche Eclat Fondöteni denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten, aslıda epeydir en sevdiğimiz fondötenler listemizin daimi üyelerinden. Cilde verdiği ışıltı ve kusursuz bitiş sayesinde en özel günlerde bile her zaman tercihimiz olan bu harika fondöten, şimdi yenilenen formülü ve göz kamaştıran ambalajıyla tekrar hayatımıza girdi.

Cilde sağlıklı bir ışıltı veren, mükemmel cilt görünümü sağlayan YSL Beauty Touche Eclat Fondöten, doğal kaynaklı yeni formülü ve cilde bakım yapma etkisiyle yine kalbimizi fethetti. Şimdi gel YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in özelliklerine daha yakından bakalım.

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in Özellikleri

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in Özellikleri

Aydınlık, ışıltılı, cildin sağlıklı görünümünü ön plana çıkaran ten makyajlarını seviyorsan, YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’e bayılacaksın demektir. Touche Eclat fondötenin özellikleri ise şöyle:

  • 24 saate kadar cilde nefes alan bir kapatıcılık veriyor.
  • Gün boyu süren nemlendirici etkiye sahip.
  • Orta kapatıcılığı sayesinde tüm kusurları doğal bir şekilde gizliyor.
  • Cilde ışıltı ve aydınlık bir etki veriyor.
  • Kremsi dokusu sayesinde ciltte çok kolay dağılıyor ve doğal sonuç veriyor.
  • Mükemmel bir cilt görünümü veriyor.
  • 12 farklı renk seçeneğine sahip.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in Yapısı

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in Yapısı

Biliyorsun ki artık doğal içerikler barındıran makyaj malzemeleri ön plana çıkmaya başladı. Cilde bakım yapma özelliği olan fondötenler, hem makyajı hem de cilt bakımını aynı anda sunarak cildin daha sağlıklı görünmesini sağlıyorlar.

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in formülünde, Ourika Bahçeleri’nden gelen kadife ve ebegümeci çiçeklerinin özüyle gliserin bulunuyor. Bu içerikler, cildin gün boyu nemli kalmasını sağlıyor. Kuru görünüme engel olan bu fondöten, cilt kusurlarını gizleyip cildinin kusursuz görünmesini sağlarken, aynı zamanda nemlendirme etkisi de veriyor.

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in Yapısı

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’in en sevdiğimiz diğer bir özelliği ise, nefes aldıran bir kapatıcılığa sahip olması. Orta kapatıcılığı ile ciltteki tüm kusurları iyi bir şekilde gizlerken, asla ciltte ağırlık yaratmıyor. Cildin nefes almasını sağladığı için, ten makyajının gün boyunca cildinde ağırlaşmadığına, aksine son derece hafif hissedeceğine emin olabilirsin. Fondöteni daha cilde uygular uygulamaz, cildinin mükemmel göründüğünü fark edeceksin. İşte Touche Eclat fondöteni bu kadar özel yapan şey de bu: Anında mükemmellik!

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten Nasıl Uygulanır?

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten Nasıl Uygulanır?

Cilt tipin nasıl olursa olsun, YSL Beauty Touche Eclat Fondöten’i rahatlıkla kullanabilirsin. Nemlendirme etkisi olduğu için kuru ciltler bile ekstra nemlendirici baz kullanmadan bu fondöteni uygulayabilirler. Normal, karma ve yağlı ciltlerde ise ekstra bir parlama etkisine sebep olmuyor. Cildin sağlıklı ışıltısını ön plana çıkardığı için, verdiği mükemmel cilt görünümü gerçekten de çok az bulunur cinsten.

YSL Beauty Touche Eclat Fondöten yapısı son derece kremsi, bu yüzden ciltle çok kolay bir şekilde bütünleşiyor. İster fondöten fırçasıyla, istersen de nemli bir makyaj süngeriyle çok kolay bir şekilde uygulayabilirsin. Göz altı morlukları gibi inatçı bölgelerde daha yüksek bir kapatıcılık elde etmek istersen, YSL Beauty Touche Eclat High Cover Kapatıcı’yı kullanabilirsin. Yüzünü biraz daha aydınlatmak ve boyutlandırmak için de YSL Beauty Touche Eclat Stylo’yu yüzünün yüksek noktalarına uygulayabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/