loader

Deniyoruz: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler Maskara

Favoriye Ekle

Kısa ve düz kirpiklerinle başın dertteyse sana harika bir haberimiz var: Kirpik kıvırıcınla vedalaşabilirsin çünkü artık YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara var!

Kısa, düz ve seyrek kirpikler bazen epey can sıkıcı olabiliyor. Hem hacim etkili, hem kirpikleri kıvıracak hem de uzatacak, kısacası bu 3 önemli özelliği bir arada bulunduracak bir maskara bulmak da öyle kolay değil. E tabi bunun ardından güzel bir haberi de eksik etmiyoruz: YSL Beauty’nin yeni Volume Effet Faux Cils The Curler maskarası, ekstra kıvrım ve hacim verme özelliği ile artık kirpik kıvırıcılarını rafa kaldıracak cinsten.

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara

Deniyoruz: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler Maskara_1

Kısa ve düz kirpiklerine kıvrık ve hacimli bir görünüm vermek istemez miydin? Bazen, özellikle de inatçı düz kirpikleri kıvırmak ve bu görünümü uzun süre muhafaza etmek çok zorlayıcı olabiliyor, bu yüzden de kirpik tipine göre maskara seçmek çok önemli. YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara sayesinde ise bu iş artık çok kolay, hatta artık kirpik kıvırıcıya bile ihtiyacımız kalmadı!

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskaranın çift materyalli kıvrımlı fırçası, kirpiklere yepyeni bir etki ile tanıştırıyor. Siyah fiber fırçalı kısmı kirpikleri çok iyi bir şekilde kavrayarak kıvırıyor ve harika bir hacim veriyor. Maskaranın gövdesindeki pembe silikon tarak ise kirpikleri dipten kaldırıyor ve belirginleştiriyor. Özel formülü sayesinde de bu etkinin gün boyu kirpiklerde kalmasını sağlıyor.

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskaranın yapısı

Deniyoruz: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler Maskara_2

Özel yapılı fırçası sayesinde kirpikleri inanılmaz bir şekilde kıvıran, belirginleştiren ve uzatan YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskaranın yapısı da ilgi çekici. Hindistan cevizi yağı, ceviz ağacı yaprağı ve bambu yağı içeren formülü ile kirpikleri besliyor ve gün boyu esnek ve parlak kalmasını sağlıyor. Böylece de ilk uygulandığında verdiği kıvrıklık gün boyu bozulmadan kalıyor.

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara nasıl uygulanır?

Deniyoruz: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler Maskara_3

Bir maskaradan en yüksek performansı elde etmek için yapmak gereken en önemli şey, maskaranın fırçasını kirpik diplerine oturttuktan sonra zig zag hareketlerle yukarı doğru çekmek.

İlk olarak söylemeliyiz ki, eğer bu senin için bir rutinse, bu seferlik maskaradan önce kirpik kıvırıcını kullanmayı es geçebilirsin. YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskaranın pembe taraklı kısmının verdiği kaldırma etkisini maksimum bir şekilde etmek için, fırçayı tam kirpik diplerine oturt ve yukarı doğru zig zag hareketlerle uygula. Tüm kirpiklerine gelecek şekilde uyguladığına emin olmayı unutma. Tek seferde son derece kıvrık, hacimli ve uzun kirpikler elde etmek için 1 kere uygulaman yeterli. Özellikle dumanlı göz makyajlarında, bakışlarının etkisini ikiye katlamış olacaksın!

Bonus: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara bazı

Deniyoruz: YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler Maskara_4

Bu harika maskaranın bir de maskara bazı var! Hatta alışılmışın dışındaki pembe rengi ile ilgimizi çeken bu maskara bazı, YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskaranın verdiği kıvrıklık ve hacim etkisini ikiye katlamak için ideal. Uyguladıktan kısa bir süre sonra transparan renge dönen bu maskara bazı aynı zamanda kirpikleri de besliyor. İçerisindeki Ceramid R ve Panthenol ile her bir kirpiği dolgunlaştırıyor, besliyor ve kalıcılığını da arttırıyor.

YSL Beauty Volume Effet Faux Cils The Curler maskara ve maskara bazını ayna anda kullandığında, hem kirpik kıvırıcınla hem de takma kirpiklerle vedalaşabilirsin! Bu ikili bu yaz bizim favorimiz!

Photo Pinterest, Google

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/