loader

Deniyoruz: YSL Beauty Volupté Liquid Balm’ları ile Bakımlı ve Parlak Dudaklar

Favoriye Ekle

YSL Beauty’nin dudaklara bakım yaparken aynı zamanda parlak ve canlı bir etki veren Volupté Liquid Balm’larını deniyoruz!

Hiç ruj sürmekle dudak balmı uygulamak arasında kaldığın oldu mu? Özellikle yaz aylarında güneşin etkisiyle kuruyan dudaklarımız bizi çok sık bu ikileme sürüklüyor. İçimizden, yazın en popüler makyaj trendlerinden biri olan parlak dudak makyajları geçse de, dudaklarımızdaki kuruluk hissi yüzünden elimiz sürekli lip balmalara gidiyor-du. Geçmiş zaman çünkü artık YSL Beauty’nin yeni Volupté Liquid Lip Balm’ları ile tanıştık!

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm

Hem likit, hem renkli, hem göz alıcı derecede parlak hem de bir dudak bakımı ürünü. YSL Beauty’nin yeni Volupté Liquid Lip Balm’larını tanımlayan bunca söz duyunca, “Hepsi bir arada mümkün olabilir mi?”  diye haklı olarak merak etmiş olabilirsin. Cevap veriyoruz: Evet, mümkün!

Sonunda, bizi rujumuzdan ve dudak makyajımızdan vazgeçmek zorunda bırakmayacak, aynı zamanda da bakım yapıp nemlendiren bir dudak ürünü bulduk. YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm ile bir taşla iki kuş vurmak mümkün, artık dudak balmalarımız ve rujlarımız arasında seçim yapmak zorunda kalmıyoruz.

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm’ın Yapısı

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm

Dudaklara bakım yaparken aynı zamanda renklendiren ve parlaklıkla dolgun bir görünüm veren YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm, orta örtücülüğe sahip. Yani dudakları renklendiriyor ama yapısı tam opak değil. Bu sayede de son derece doğal bir etki vermiş oluyor. En güzel tarafı da son derece parlak olması. Biliyorsun ki bu yaz parlak dudaklar son derece trend. Yapışkan olmayan yapısı ise çok rahat bir kullanım sağlıyor.

Gelelim YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm’ın içeriğine. Shea butter, E vitamini, hindistan cevizi suyu ve jojoba yağı ile dudakları rahatlatıyor, ince çizgileri yumuşatıyor, dokusunu iyileştiriyor ve nemi içerisine hapsediyor.

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm’ın renkleri

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm

Dudaklara muhteşem canlı ve dolgun bir görünüm veren YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm’ın renkleri de tam yazlık! Berry tonları, pembe, mercan ve şeftali tonları arasından seçim yapması son derece zor. Bizim tercihimiz gündüz, gece ve plaj makyajlarında kısacası yazın her anında rahatça kullanabileceğimiz koyu bir pembe olan YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm 11 Hook Me Berry oldu.

Şeffaf ve bebek pembesi tonu arasındaki 1 Night Rehab ise günün her anı kullanmak için çok uygun. Eğer bu yaz dudaklarında şeftali-nude tonlarında bir ışıltı istersen de YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm 4 Spy On Me Nude rengini mutlaka denemelisin!

Deniyoruz: YSL Beauty Volupté Liquid Balm’ları ile Bakımlı ve Parlak Dudaklar_1

YSL Beauty Volupté Liquid Lip Balm’ın yaza yakışan 6 renginden hangisini seçersen geç, sonunda parlak, nemlenmiş, çizgili görünümden kurtulmuş dolgun dudaklara sahip olacaksın. Dudak şeklindeki aplikatörü ile de son derece keyifli bir uygulama sağlayan bu lip balmları plaj çantandan bile eksik etmek istemeyeceksin!

Photo Pinterest, Google, lipstick.me

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler