loader

Deniyoruz: Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara

Favoriye Ekle

Yves Saint Laurent’nın yepyeni maskara serisi Vinyl Couture’ü tüm renkleriyle denedik ve soluğu burada aldık! Eğer sen de bizim gibi maskara delisiysen, bu inceleme yazımız çok hoşuna gidecek!

Maskaralar, belki de hepimiz için makyajımızın kilit noktası. Bize sorsalar hiçbir makyaj malzememizden vazgeçemeyiz ama maskaranın kirpiklerdeki etkisi, bir makyajı bir yerden alıp başka yere taşımaya yeter bizim için.

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskaralar

Deniyoruz: Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara_1

Kirpik görünümü bizim için bu kadar önemli olduğu için, haliyle yeni çıkan her maskaranın peşine heyecanla düşüyoruz. Son günlerdeki heyecanımız ise, bu yazının kahramanları: Yves Saint Laurent Vinyl Couture maskaralar oldu. Sebebi ise, zaten her zaman çok beğendiğimiz Yves Saint Laurent maskaraların bu sefer rengarenk olmaları!

Renkli göz makyajlarının, özellikle de renkli kirpik görünümlerinin tavan yaptığı bu yaz sezonu tam bitti derken YSL’in renkli maskaraları ile tekrar canlandı ve biz bu durumdan çok memnunuz! Günlük hayatta siyahın yerini alan mavi, yeşil ve pembe maskaralar seni de çok heyecanlandırmıyor mu? Cevap evetse, daha fazlasına da hazır olmalısın çünkü işin içine altınlar, glitterlar ve metalik renkler de giriyor.

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskaraların Özellikleri

Deniyoruz: Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara_2

9 farklı rengi bulunan YSL Vinyl Couture maskaraların özellikleri ise ilk görüşte aşk sebebi: Hacim, uzunluk ve ışıltı! Şeffaf cam ambalajı ve o göz alıcı altın renkli kapağı bizim için her zaman bir arzu nesnesi fakat işin içine canlı renkler de girince bu maskaralara bayılmamak elde değil.

Biz ilk olarak klasik siyah rengi ile başlayalım anlatmaya: Yuvarlak kıl fırçası, kirpikleri çok güzel kavradığı için ve kirpik çizgisine çok rahat oturduğu için kirpikleri son derece uzun gösterme yeteneğine sahip. Dipten hacim vererek, yapıştırmadan tarayabildiği için ortaya çıkan sonuç gerçekten tatmin edici. İddialı kirpik görünümünü seviyorsan, Vinyl Couture maskaraya bayılacağına eminiz.

Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara Renkleri

Deniyoruz: Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara_3

Gelelim işin daha da eğlenceli kısmına: Yves Saint Laurent Vinyl Couture maskaranın renklerine! Bordo, koyu yeşil, metalik kahverengi, mavi, pembe, mor, glitter ve gold! Bu kadar çok renk seçeneği kafa karıştırmaya yetiyor ama biz her renk için kafamızda bir makyaj stili yarattık bile :)

Mavi maskara son zamanlarda hiç de yabancı olduğumuz bir durum değil, özellikle bu yaz çok sık denedik ve verdiği enerjik havayı çok sevdik. Pembeye gelince ise şaşkınlığımızı gizleyemeyiz: Renklerin pigmentasyonu o kadar başarılı ki, birkaç sürümde kirpikler rengi hemen alıyor ve opak bir görüntü elde ediliyor.

Deniyoruz: Yves Saint Laurent Vinyl Couture Maskara_4

Bu noktada eklemeden geçemeyeceğiz: Glitterlı ve gold Vinyl Couture’ü renkli maskarayı uyguladıktan sonra, top coat olarak kirpiklerimizin ucuna uyguladık ve çıkan görüntüye aşık olduk! Kirpik uçlarındaki minik ışıltılar resmen hipnotize edecek güzellikte!

Metalik kahverengi, koyu yeşil, mor renkler ise bu sonbahar makyajlarımızı renklendireceği kesin, her biri için göz alıcı makyajlar yapmak için sabırsızlanıyoruz şimdiden. Sen ne dersin? Eğer Yves Saint Laurent Vinyl Couture maskaraları denersen, #makyajselfiem etiketi ile bizimle de paylaşmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler