loader

Dersimiz kaşlar: Kaş ürünleri hakkında bilmen gerekenler

Favoriye Ekle
Dersimiz kaşlar: Kaş ürünleri hakkında bilmen gerekenler

Kaşlar yüzümüzdeki en belirgin özelliklerimizden olduğundan, doğru şekillendirilmediklerinde kötü sonuçlara yol açabiliyorlar. Doğru kaş şekillendirmesi hakkında seni daha önce bilgilendirdik, ancak şimdi en iyi sonuçlara ulaşmana yardımcı olan ürünler hakkında konuşmak istiyoruz. Hangisi ne işe yarıyor ve hangisi senin için daha uygun? İşte bilmen gereken her şey...

Kaş kalemleri:

Bu pratik kalemler, kaşlarının arasındaki boşlukları doldurmana yardımcı oluyor. Çoğumuz kalemlerin kullanımının kolaylığı ve pratikliğini göz önünde bulundurarak, kaş kalemlerinden vazgeçemiyoruz. Kaş kalemi kullanırken dikkat etmemiz gerekense, doğal kaş rengimize uygun tonlar bulmak.

Kaş jelleri:

Bu jeller kaşlarınızın kalıcılığına yardımcı oluyor. Maskaraya benzer olarak, kaş jellerinin bir çok tonu ve şeffaf versiyonları var. Kolaylıkla kaşlarınızın üzerinden tarayın ve jelinizin gün boyu kalıcılığını deneyimleyin.

Kaş pudraları:

Kaş pudraları, kaşlara volüm ve derinlik katmak için ideal. Genellikle açılı bir fırçayla beraber satılıyorlar ve kaşlara belirginlik katmaya yardımcı oluyorlar.

Makyaj.com'un önerisi: Daha doğal sonuçlar elde etmek için doğal saç renginden bir iki ton daha açık tonlara yönel.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön