loader

Disko şıklığı: Ojeni parti ayakkabılarına uydur!

Favoriye Ekle
Disko şıklığı: Ojeni parti ayakkabılarına uydur!

Hafta sonu yaklaşıyor, biraz eğlenmeyi hak ettin. Parlak ve ışıltılı, disko topunu anımsatan bir manikürle çılgınca eğlenebilirsin! Bu hafta için seçtiğimiz manikür, şehirde geçireceğin eğlenceli bir gecede manikürünü parlak gece ayakkabılarınıza uydurmana veya kızlarla vereceğin pijama partisinde şıpıdık terliklerine uyum sağlamana yardımcı olacak.

Birinci adım:

Mümkünse, tırnaklarını sıkı bir bakıma sok. Ellerini sıcak suda beklet, nemlendir, kütiküllerini geriye it, tırnaklarına koruyucu yağ uygula ve maniküre başlamadan önce biraz gevşemeye çalış. Sonrasında işe, baz oje ile başla. Tırnaklarına sürdüğün bir kat baz oje, tırnaklarını korumakla kalmaz, manikürüne pürüzsüz bir başlangıç yapmana da olanak sağlar.

İkinci adım:

Baz oje tamamen kuruduğunda, mavi renkteki ojeni iki kat olarak tırnaklarına uygula ve kurumasını bekle.

Üçüncü adım:

Tüm tırnaklarının tamamen kuruduğundan emin olduğunda, metalik mor ojeni tırnaklarının yarıdan yukarısına, uçlara daha fazla olacak şekilde uygula.

4.Adım:

Manikürünün parlak bir bitişe sahip olmasını istiyorsan, top coat koruyucunu bir kat sür. Bu parlak oje; tırnakların ve ojenin soyulması için elinden geleni yapmaya hazır. Tırnağın ile dünya arasında bir koruyucu kat olarak görev yapacak, aynı zamanda hayatına biraz da ışıltı katacak.

Disco Diva ojeninen güzel yanı, her tür ve renkte ojeyle birlikte kullanılabiliyor olması. Aramızda kalsın ama sedefli pembe ojeler üzerinde de çok güzel görünüyor.

Sen hangi rengi seçeceksin?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön