loader

Doğal gibi duran takma kirpikler

Favoriye Ekle

2017 hızla geldi! Beraberindeyse bir sürü yenilik getirdi... Tam da istediğimiz gibi! Senenin başından beri incelediğimiz yeni senenin trendlerine bir yenisini ekliyoruz: Doğal duran takma kirpikler! 

2017 makyaj modasının gözde trendleri arasında doğal gibi duran takma kirpikler var! Ok gibi kirpikler için merak ettiklerini öğrenmeye var mısın? 

Neden seviyoruz?

Doğal gibi duran takma kirpikler_1

Gökyüzüne uzanan hacimli ve uzun kirpik görünümü yüzyıllardır kadınların makyaj beklentileri arasında! Doğal kirpikler ise kısa zamanda istediğin yoğun kirpik görünümünü elde edip, bakışlarını dilediğince vurgulamana yardımcı oluyor. Ama bir başka noktadan baktığımızda, kimse yapay görünümlerden hoşlanmıyor ve kirpiklerinin takma olduğunun belli olmasını istemiyor. Tam da bu noktada doğal gibi görünen takma kirpikler imdadımıza yetişiyor!

Nasıl uygulamalı?

Doğal gibi duran takma kirpikler_2

Gel gelelim takma kirpikleri nasıl takman gerektiğine! Eğer varsa göz makyajını iyice temizlediğinden emin ol. Önce takma kirpiklerinin uzunluğunu kontrol et, fazlalık varsa makas yardımıyla kes. Takma kirpik diplerine yapıştırıcını uygula ve nazikçe kirpik diplerine yapıştır. Birkaç saniye bastırdıktan sonra ellerini çekebilirsin. Kirpik yapıştırıcının görünmemesi için kirpik çizgine siyah eyeliner veya göz kalemi uygula.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön