loader

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz

Favoriye Ekle

Maybelline New York son zamanlarda far paletleri ile internette en çok konuşulan markalardan biri oldu. İnternetin fenomen güzellik vloggerları bu far paletlerini uzun zamandır dillerinden düşürmüyor. Hatta bu far paletleri, daha ülkeye giriş yapmadan internette büyük yankı uyandırmıştı. Hal böyle olunca, bu ses getiren 4 ayrı far paletini, alışveriş sepetimize attık; bir an önce denemek için ayna karşısına koyulduk. Cilt tonuna en uygun far paletlerini seçmeye hazır mısın?

Maybelline New York The Blushed Nudes 

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_1

İşte bu far paletlerinden ilki: Maybelline New York The Blushed Nudes Far Paleti. Gigi Hadid’in ışıltılı, pembe göz makyajlarının kahramanı. 

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_2

Bu far paleti içerisinde mat ve ışıltılı bitişte, pembe ışıltılara sahip tonlar bulacaksın. Bu far paleti hem oldukça açık, hem oldukça koyu tonlar içerdiğinden istediğin tarzda bir göz makyajı yapmanı kolaylaştıracak cinsten.

Maybelline New York The Rock Nudes 

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_3

Canlı ve koyu tonlar içeren Maybelline New York The Rock Nudes paleti, isminin hakkını verecek cinsten 12 mat veya ışıltılı ton içeriyor.   Rock Nudes paleti aynı zamanda baz olarak kullanabileceğin, mat ve açık tonlar da içeriyor. Paletteki koyu metalik tonlar yoğun buğulu göz makyajları için ideal.

Maybelline New York 24K Nudes 

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_4

Altınlar, kahveler, morlar… Değerli taş renkleri, altın, saten ve mat bitişlerle Maybelline New York 24K Nudes Far Paletinde toplanmış. Yaza yakışır altın ışıltılı göz makyajları için 24K Nudes Far Paleti şahane bir tercih! Adriana Lima’nın altın tonlarındaki göz makyajınınsa yıldızı…

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_5

Hem koyu hem açık tonlar içeren bu far paleti, altın tonlarında birbirinden farklı birçok göz makyajı yapmana da yardımcı oluyor! Pigmentasyon ve kalıcılık ise Makyaj.com'dan tam puan alıyor! 

Maybelline New York The Nudes

Doğal göz makyajı seven güzellik tutkunlarının dillerinden düşürmediği 4 far paletini inceliyoruz_6

Ve işte klasik tonları sevenlerin bayılacağı bir palet: Maybelline New York The Nudes.  Paletteki 12 ton da bej ve kahverengi tonlarının en doğal hallerini içeriyor. Mat, saten ve ışıltılı bitişe sahip bu tonlar birbirinden farklı göz makyajları için birçok seçenek sunuyor. Günlük makyajlar ve buğulu göz makyajları için bu far paleti bizim de favorilerimizden! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler