loader

Doğal güzellik: Blake Lively

Favoriye Ekle
Doğal güzellik: Blake Lively

Doğal ve sempatik tavırlarınla dikkat çekiyorsun. Yoğun ten makyajı, abartılı dumanlı görünümler hiç sana göre değil. Senin ilham kaynağın kesinlikle Blake Lively. Her zaman aydınlık teni ve zarif göz makyajıyla karşımıza çıkan Blake Lively, senin gibi yoğun makyaj görünümünden uzak duruyor.

Senenin en büyük makyaj trendlerinden olan #nomakeupmakeup trendi senin için biçilmiş kaftan olsa gerek!

Yok gibi duran makyaj nedir?

Öncelikle şimdiden uyaralım, bu trendle tanıştıktan sonra başka makyaj stillerini denemek istemeyeceksin. Yok gibi duran makyaj stili için öncelikle cildini nemlendir. Daha sonra BB kremle cildinin rengini eşityle. Bu makyaj trendi için yoğun kapatıcılığa ihtiyacımız yok.

Editörün önerisi: L'Oréal Paris Skin Perfection BB kremi sayesinde cilt rengini eşitleyip, pürüzsüz bir görünüm sağlayabilirsin. 

Cildini aydınlat

Senin için ten makyajı demek, aydınlık ve doğal bir görünüm demektir. Bu nedenle aydınlatıcılarla aranı iyi tutmanı öneriyoruz.

Cilt tipine göre pudra veya likit formdaki aydınlatıcıları kullanabilirsin. Eğer kuru bir cildin varsa likit aydınlatıcılar cildini çok daha aydınlık ve parlak gösterecektir. Likit aydınlatıcını BB kremden önce de uygulayarak ışıl ışıl bir görünüm yakalayabilirsin.

Ürün önerisi: L'Oréal Paris True Match Aydınlatıcı

Yağlı ciltliler ise pudra aydınlatıcılardan uzaklaşmamalılardır. Özellikle yüzünün kolay yağlanan bölgelerine pudra aydınlatıcı uygulayarak, gün boyu cildinin yağlanmadan parlamasını sağlayabilirsin. 

Bi' maskara sürsem bana yeter

Bazıları sadece maskarayla göz makyajını tamamlar. Heh işte, sen ve Blake Lively o gruptansınız. Yoğun göz makyajından hiç hoşlanmıyorsun, hele dumanlı göz makyajı hiç sana göre değil! Sadece maskara sürerek göz makyajını bitiriyorsun ve bu da sana çok yakışıyor!

Hacimli ve uzun kirpikler için sana harika bir maskara önerimiz olacak. L'Oréal Paris Paradise maskara kirpikleri tek tek ayırması, kıvırması ve anında hacim kazandırmasıyla bizim gönlümüzde taht kurdu. Sen de cılız kirpiklerinden şikayetçiysen, bu maskara sayesinde dolgun kirpiklere anında ulaşabilirsin. 

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Blake Lively = Nude ruj

Tahmin etmemiz zor olmadı, sen tam bir nude ruj kadınısın. İddialı renklerden uzakta, bir o kadar elegan ve zarif görünümleri tercih ediyorsun. Blake Lively gibi sempatik ve eğlenceli hallerinle zaten ilgi odağısın, iddialı renklere hiç ihtiyacın yok!

Dudaklara gelince, toprak tonları tam sana göre. Dudak rengine yakın nude ruj senin vazgeçilmezlerin arasında yer alıyor. Sonbahar makyajına ışıltı katmak için nude rujunun üzerine şeffaf dudak parlatıcısı sürebilirsin. Bizden söylemesi!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön