loader

Doğal ve Kalıcı Kaşlar: Kaş Sabunu Ne İşe Yarar?

Favoriye Ekle

Sürekli düşen ve bozulan kaşlarımıza kalıcı bir çözüm bulduk! Kaş sabunu... Makyaj guruları eminiz bu makyaj malzemesini daha önce duymuşlardır. Kaş sabunu, bildiğin el sabunlarından farklı. Özel bir malzemeden yapılan bu makyaj malzemesi, kaşların gün boyu sabit kalmasını sağlıyor ve kaşların tek tek taranmış gibi görünmesini sağlıyor. Peki, en iyi kaş sabunu hangisi? Umarız, kaş sabunu terimini yanlış anlayıp klasik sabunla kaşlarını sabitlemeyi denemedin... Kaşlarının dökülmesini istemezsin, değil mi? Kaşlarını gün boyu sabit tutacak ve sertleştirmeden şekillendirecek kaş sabunu önerileri için yazının devamına bekleniyorsun.

Kaş sabunu nedir?

Kaş sabunu nedir?

Kaş sabunu, kaşların gün boyu sabit kalmasını sağlayan kaş makyaj malzemesi. Kaş sabunu ve içinden çıkan kaş tarağı oldukça pratik bir kullanım sağlıyor. Son zamanlarda popüler olan kalın kaş modasına uyum sağlamak ve kaşlarının aşağı doğru düşmesine engel olmak için sen de kaş sabunuyla tanışabilirsin.

Kaş sabunu, ilk önce Amerika'da popüler oldu daha sonra adım adım ülkemize doğru giriş yaptı. Kaş sabunu kullananlar kaşlarının dökülmediğini ve gün boyu sabit göründüğünü söylüyorlar. Sen de kaşlarının sürekli düşmesinden ve bunun göz yapını daha yorgun gösterdiğinden şikayetçiysen kaş sabunu ile tanışmalısın.

Kaş sabunu ne işe yarar?

Kaş sabunu ne işe yarar?

Kaş sabunun en önemli görevi kaşları yukarı doğru sabitlemek. Kaş sabunu ile kaşlarını yukarı doğru taradığında kaşların sabitlenir ve gün boyu ilk anki gibi taranmış görünür. ,

Kaş sabunu renksiz olduğu için kaşlarını doldurma ve daha kalın gösterme özelliği yok. Bu nedenle kaş sabunu kullanmadan önce kaş kalemiyle kaşlarını doldurman gerekiyor. Kaş sabunu, kaş kaleminin verdiği kalın kaş etkisinin de korunmasına yardımcı oluyor.

Kaş sabunu kaşlarını yukarı doğru sabitlediği için yüzde daha genç bir görünüm yaratıyor. Kaş sabunu kullananlar, yüzünde botoks etkisi olduğunu bile söylüyor! Kaş makyajını sabitlediğinde göz makyajın da ortaya çıkacak ve gözlerin olduğundan daha büyük görünecek.

En iyi kaş sabunu

en iyi kaş malzemesi

En iyi kaş sabununu soran okuyucularımıza NYX Makeup Professional Fill & Fluff Eyebrow Pomade Pencil'i öneriyoruz. Asansörlü kalem ucu sayesinde pratik bir uygulama sağlayan NYX kaş sabunu, şeffad pomadı ile kaşlarını yukarı doğru sabitler. Kalemin arkasındaki kaş tarağı da kaşlarının yukarı doğru taranmasına ve sabitlenmesine yardımcı olur.

Kalın kaş trendine ayak uydurmak için Fill & Fluff Eyebrow kaş kalemini kaş makyaj rutinine eklemelisin. Kaşık fırçası ve damla kalem ucuyla bu ikonik hale gelen kaş kaleminin yeni şeffaf rengi adeta kaş sabunu görevi görüyor. Kaş sabunu kullanmak ve kaşlarının gün boyu sabit görünmesini isteyenler Fill & Fluff ile tanışmalı.

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kaş sabunu nasıl kullanılır?

Kaş sabunu nasıl kullanılır?

Kaş sabununu kullanmak çok pratik. İlk önce kaş makyajını tamamla. Yani kaş kalemiyle kaşını doldurmak istiyorsan aralarındaki boşlukları doldur. Ama son zamanlarda doğal kaşların popülerliği artıyor. Bu yüzden biz kaş doldurma adımını bazen atlıyoruz.

Kaşlarını yukarı doğru sabitlemek için NYX Makeup Professional Fill & Fluff kaş pomadını kaşlarına uygula. Son olarak kaş kaleminin arkasındaki damla şeklindeki fırçayla kaşlarını yukarı doğru tara. Birkaç saniye içinde kaşların sabitlenecek ve gün boyu yukarı doğru taranmış görünecek. Kaş sabunu kaşlarını sertleştirmediği için oldukça doğal bir görünüm bırakıyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler