loader

Doğal ve Kalın Kaş Trendi: Son Zamanların En İyi Kaş Kalemini Denedik!

Favoriye Ekle

Doğal, belirgin ve kalın kaş modası etkisini hızla sürdürürken, sana bu trendi takip ederken çok işine yarayacak bir kaş kaleminden bahsetmek isteriz: NYX Professional Makeup Fill & Fluff kaş kalemi!

Doğal ve kalın kaşlar bu sıralar gündemimizi meşgul ediyor. Kaşları zarif bir şekilde doldurmak yerine, makyaj trendleri bize bu konuda cömert olmamızı ve kalınlaştırmamızı söylüyorlar. Kalın kaş modası altın çağını yaşarken, biz de bu trende ayak uydurabilmen için harika bir kaş kalemi önerisiyle geldik: NYX Professional Makeup Fill & Fluff kaş kalemini denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Kalın ama bir o kadar da doğal görünen kaş makyajı için doğru kaş kalemi seçimi çok önemli. Yanlış kaş kalemi seçimiyle bir anda yoğun ve boya olduğu uzaklardan belli olan kaşlara sahip olabilirsin. Buna engel olmak için kaşlarını doğal bir şekilde doldurmanı ve şekil vermeni sağlayacak bir kaş kalemi kullanmalısın.

Editörün Önerisi: Yüz şekline göre uygulayacağın kaş modellerinde neye dikkat etmen gerektiğini öğrenmek için bu makalemize göz atabilirsin.

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi’nin Özellikleri

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi’nin Özellikleri

NYX Professional Makeup’ın Fill & Fluff Kaş Kalemi, doğal ve kalın kaşlar için biçilmiş kaftan. Damla şeklindeki ucu ile ürünü kaşlarına kolayca uygulayabilir, inovatif kaşık kaş fırçası ile de kaş kalemini daha düzgün dağıtabilir, kaşlarının daha düzgün ve şekilli durmasını sağlayabilirsin.

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi’nin Özellikleri 2

Kaşları kolay şekillendirmeye yarayan damla şeklindeki ucu ve asansörlü gövdesiyle çok kullanışlı olan NYX Professional Makeup Fill & Fluff kaş kalemi, pomad formunda ve mat bitişli. Yüksek pigmentasyona sahip olduğu için tek seferde doğal kıl görünümü elde etmek mümkün.

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi’nin Özellikleri 2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

8 farklı rengi olan NYX Professional Makeup Fill & Fluff kaş kalemi, en açık tenlilerden esmerlere kadar, her ten rengine uyumlu. Arkasındaki minik kaşık formundaki fırçası ise kaşlara şekil ve yoğunluk vermek için çok kullanışlı. Aynı zamanda bu minik fırça, ürünün dağılıp daha doğal görünmesini de sağlıyor.

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

NYX Professional Makeup Fill & Fluff Kaş Kalemi Nasıl Kullanılır?

Kaş kaleminin damla şeklindeki ucu, doğal kaş kılı çizmek için mükemmel bir şekle sahip. Sivri kısmı ile ekstra belirginlik istediğin bölgelere uygulayabilirsin. Kaşlarının genel çerçevesini çizdikten ve boşlukları doldurduktan sonra dağıtmak ve belirginleştirmek için de arkasındaki kaşık kaş fırçasını kullanabilirsin. Kaşlarının iç kısımlarını yukarı doğru, dış kısımlarını da 45 derecelik açıyla tarayarak doğal ve belirgin bir görünüm elde edebilirsin.

Eğer kaşlarının dış çerçevesini daha belirgin bir hale getirmek istiyorsan, ilk önce kaşlarını aşağı tarayarak başlayabilirsin. Pomad yapısı sayesinde tekrar başka bir ürünle sabitlemene gerek kalmadan, tüm gün boyunca kalıcı bir etki elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler