loader

Dört adımda doğru kırmızı ruj uygulaması

Favoriye Ekle

Trendler gelir geçer, kırmızı ruj ise hep aynı yerinde. Hepimizin makyaj masasının kült ürünü, dişiliğin en vamp sembolü. Bir dahaki sefere kırmızı rujunla özgüvenini parlatırken, rehberimizden yardım almayı unutma!

Birinci adım

Dudaklarına peeling yaparak başla ve ölü ciltten arın. Bunun için bir diş fırçasıyla dudaklarını dairesel hareketlerle fırçala.

İkinci adım

İnce bir kat renksiz lip balm uygula. Bu dudaklarına nem kazandırırken, dudak makyajın öncesi pürüzsüz bir baza kavuşmana yardımcı olacak.

Üçüncü adım

Dudaklarının doğal renginde veya renksiz dudak kalemini dudaklarına uygula. Dudaklarının doğal çizgilerine sadık kalmaya dikkat et. Dudak kalemleri rengin dağılmasını önleyecek ve rujunun kalıcılığına yardımcı olacak. Rujun uçsa bile, dudak kalemin kalacağından, makyaj tazeleme seanslarında kolaylaşacak.

Dördüncü adım

Uygulamayı kolay hale getirmek için, rujunu dudak fırçasıyla uygulamayı dene. Böylece rujunu her yere aynı şekilde uygulayabileceksin. Uygulamayı tamamladığında, bir peçeteyi dudaklarına nazikçe bastır. Ardından ikinci katı uygula.

Editörün önerisi: Daha dolgun görünen ve iştah açan dudaklar için, kırmızı veya şeffaf dudak parlatıcını rujun üzerine sürmeyi dene. Dudaklarının ortasında yoğunlaşarak dudaklarının dolgun görünümünü ikiye katla!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler