loader

Dört adımda ışıl ışıl bir cilt elde et!

Favoriye Ekle

Sadece 4 adımda, ışıl ışıl bir cilt elde etmenin yollarını anlatıyoruz!

Son zamanların en popüler makyaj trendi, ışıl ışıl ten görünümü. Aydınlık, içten gelen bir ışıltıya sahip ten makyajları, her geçen gün popülerliğini artırıyor. Işıltılı makyaj bazlarından, nemli bitişli fondötenlere, en doğal likit aydınlatıcıdan ışıltılı göz makyajına kadar, parlak ve göz alıcı bir makyaj için bilmen gereken her şeyi bir araya getirdik! Sadece 4 adımda ışıl ışıl bir cilt görünümü elde etmek için bildiğimiz tüm makyaj tüyolarını paylaşıyoruz!

Işıltılı bir baz oluştur

Işıltılı bir baz oluştur

Cildinde doğal, içten gelen bir ışıtı elde etmek için ilk olarak cilde ışıltı veren bir renkli nemlendirici uygulayabilirsin. Böylece üzerine hangi fondöteni uygularsan uygula, parlak bir bitiş elde edebilirsin.

Biz fondöten adımından önce, L'Oréal Paris Glow Cherie Renkli Nemlendirici'yi uygulamayı çok seviyoruz. Tek başına da kullanabileceğin bu renkli nemlendirici, cilde çok doğal bir ışıltı veriyor. Üstelik incir özleri içeren formülüyle cildi 24 saate kadar nemlendirmeye de yardımcı oluyor.

Doğal bitişli bir fondöten kullan

Doğal bitişli bir fondöten kullan

Ten makyajında doğal bir bitiş elde etmek için, cilt tonunla uyum sağlayan, hafif ve aydınlık bitişli bir fondöten kullanmalısın. L'Oréal Paris True Match Fondöten, bu konuda en güvendiğimiz fondötenlerden biri. Formülündeki antioksidanlar ve nemlendirici baz sayesinde cilde bakım yapan bu fondöten, cildindeki tüm kusurları gizleyecek ve çok doğal, aydınlık bir bitiş sağlayacak.

Kusurları nokta atışı gizle

Kusurları nokta atışı gizle

Işıl ışıl bir ten makyajı için, kapatıcı seçimini doğal bitişi olan ama aynı zamanda da küçük bir dokunuşla yüksek kapatıcılık veren bir kapatıcıdan yana kullanmalısın. L'Oréal Paris More Than Concealer kapatıcı, en ufak bir miktarla bile en inatçı cilt kusurlarını bile gizleyebiliyor. Bu yoğun kapatıcılığına rağmen ciltte çok doğal bir duruşu olduğu için, bu kapatıcıyı yüzündeki kusurlara bölgesel bir şekilde uygulayabilirsin. Sonuç: Tamamen gizlenmiş kusurlar ve doğal bir görünüm!

Likit aydınlatıcılarla ışılda

Likit aydınlatıcılarla ışıldaIşıltılı cilde giden yolda geldik son adıma: Aydınlatıcı seçimi! Doğal ve içten gelen bir ışıltı elde etmek için likit aydınlatıcıları tercih edebilirsin. L'Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı, hindistan cevizi yağı içeren formülüyle ciltte kayıp gidiyor ve inanılmaz doğal bir yansıma veriyor. Formülü sim içermediği için tam içten gelen o ışıltıyı elde etmek için birebir.

Glow Mon Amour likit aydınlatıcılardan 01 Sparkling Love rengini elmacık kemiklerinden şakaklarına doğru, burun ve dudak üzerine uygulayarak ışıl ışıl bir ten makyajı elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler