loader

Doutzen Kroes: İlham Perisinin Yalın Hali

Favoriye Ekle

Bu melek yakında anne melek olacak. İlham perimizin anneliğe doğru giden günlerinde ışıl ışıl göründüğünü fark etmişsinizdir. Başlıca farkı Doutzen Kroes olması, bir diğer fark da tabii ki makyajı. Beş adımda sen de bir ilham perisi gibi görün!

Sıra Sende

Yıldızın Nisan ayında katıldığı The Other Woman'ın galasındaki makyaj tercihi son derece sade. Minimal artık kırmızı halıda!

Birinci adım

Cildini yıka ve tonikle iyice temizle. Ardından nemlendirici uygula. Nazikçe kuruladıktan sonra tenine uygun tonda bir BB Krem'i yuvarlak hareketlerle cildine sür. Eşit dağıldığından iyice emin olduktan sonra, bir sünger dokunuşu ile son bir kez rötuş yapmayı da ihmal etme.

İkinci adım

Göz kapaklarına altın bir dokunuş için, bronz – altın tonlarında bir göz farını göz kapaklarına ve alt kirpik diplerine nazikçe uygula. Allık fırçası ile yüzüne dökülen farı nazik bir fırça darbesiyle temizle ve gözaltlarına az miktarda aydınlatıcı sür.

Üçüncü adım

Elmacık kemikleri üstüne şeftali rengi bir allık uygula. L'Oréal Paris Blush True Match serisinin 235 Apricot tonu iyi bir alternatif. Daha sonra kirpiklere geç. Hacim verici siyah maskaranı özenle sür.

Dördüncü adım

Sıra dudaklarda. Sen de Doutzen gibi açık kırmızı tonlarda bir ruja yönelebilirsin

Editörün önerisi: Ruju dudaklarının tam orta noktasında daha fazla olacak şekilde sür. Bu uygulama dudakların daha dolgun durmasını sağlar.

Kırmızı halı stili

Minimal trendine uygun olarak bu makyaj ile siyah, dekoltesiz mini bir elbise, altın rengi ufak geometrik küpeler ile şeftali renklerinde, turuncuya kaçan bir portföy çantayı çok yakıştırdık. Stilettolar da olmazsa olmaz.

Gecenin güzeli sen oldun. Keyfini çıkar!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön