loader

Doutzen Kroes, Lara Stone... Kırmızı halı sarışınlarının sırları

Favoriye Ekle
Doutzen Kroes, Lara Stone... Kırmızı halı sarışınlarının sırları

L'Oréal Paris sponsorluğunda gerçekleşen 68. Cannes Film Festivali'nin sonuna yaklaşıyoruz. Festivalin trendi iyiden iyiye belli olmaya başladı. Işıltılı lame ve dore elbiseler sıkça görülürken, bu tonları bolca tercih eden sarışın yıldızların nasıl makyaj yaptığına birlikte bakalım.

Karlie Kloss

L'Oréal Paris güzellik elçisi; kırmızı ruju, sarı saçları, çekici bakışları ve siyah beyaz kırçıllı elbisesiyle son derece çekici görünüyor! Deri detayları eklenmiş elbisesini mat kırmızı rujuyla tamamlayan Kloss, profesyonel duruşuyla takdir edilesi. Sen de onun gibi mükemmel kırmızı dudaklara sahip olmak istersen, ruj öncesinde dudaklarına ince bir kat fondöten sürerek üzerine dudak kalemi uygulayabilirsin.

Doutzen Kroes

En güzel modellerden biri olan Kroes, siyah elbisesi ve dağınık yarı at kuyruğu modeli saçlarıyla hem çok güzel, hem de çabasızca görkemli görünüyor. 13 Mayıs gecesi giydiği beyaz açılış elbisesinin aksine, bu kez siyah bir kuğu olmayı seçmiş. Bu görünümünü nude makyajıyla tamamlayan Kroes gibi dolgun dudaklara sahip olmak istersen, buraya göz atmanı öneririz.

Lara Stone

Lame elbisesi ve platin sarısı saçlarıyla çok gösterişli ama bir o kadar da zarif görünen Lara Stone, makyajdan yana tercihini nude olarak belirlemiş. Sen de onun gibi porselen bir ten için, yazın kullanımı ideal olan BB kremlerden faydalanabilirsin. Gözlerinde de sadelik akımını devam ettiren Lara'nın göz makyajı için; açık kahve tonlarında bir far seç ve fırçanın yassı kısmıyla göz kapaklarına uygula. Alt kirpik diplerinin de aynı farla üzerinden geçerek iki kat maskara sür.

Natasha Poly

68. Cannes Film Festivali'nde ışıltılı elbise tercih eden ünlülerden biri de Natasha Poly'di. Poly, dore elbisesini gösterişli bir kolyeyle tamamlarken bordoya kaçan kırmızı ruju, sarı renge yaptığı kontrast sayesinde ışıltıyı iyice arttırıyor. Sen altın tonlarını kırmızıyla bütünleyerek gösterişli görünebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön