0

Diğer kullanıcıların yaptığı popüler aramalar

cilt bakımıdudak
Ara

Favori Ürünler

Tümünü Gör
loader

Dudak balmlarını yanından ayırmaman için 5 neden

Favoriye Ekle
Dudak balmlarını yanından ayırmaman için 5 neden

Hazır yaz da gelmişken, makyaj alışkanlıklarımızı değiştirmenin zamanı geldi de geçiyor! Bu sefer odağımız, hep göz ardı edilen dudaklar! Dudaklarının yaz boyunca göz alıcı görünmesi için ihtiyacın olan tek şey renkli dudak balmları! Hemen renkli bir dudak balmı edinip, yanından ayırmaman için seni ikna edebiliriz!

Dudaklarını koru

null

Yaz aylarında, havaların ısınması cildinin ve dudaklarının kurumasına neden olabilir. Dudaklarına nem kazandırıp, kurumasının önüne geçmek için dudak balmından yardım alabilirsin. Dudaklarına anında bakım yapmak için, ökaliptüs ve mentol içeriğiyle dudakları 12 saate kadar nemlendiren ve dudaklara yoğun bakım yapan Maybelline New York Baby Lips Dr Rescue serisini denemelisin. 

Renklendir

null

Dudaklarını korurken aynı zamanda renklendirebilirsin de! Renkli dudak balmını çantana at ve ne zaman dudaklarını yenilemek istesen, hemen uygula! Bizim favorimiz Maybelline New York Baby Lips serisinden Pink Punch. Tam bir yaz rengi! 

Dudak makyajını destekle

null

Dudak balmlarını tek başına kullanabileceğin gibi, dudak makyajına parlak bir görünüm kazandırmak veya dudaklarını makyaja hazırlamak için de kullanabilirsin. 

Bakım yap

null

Dudaklarına bakım yapmak ve nem desteği sağlamak istediğinde dudak balmını uygulaman yeterli. Dudakların hem nemlenecek, hem bu esnada kusursuz görünecek. Maybelline New York Baby Lips Hydrate Dudak Balmı bu iş için birebir! 

Fresh görün

null

Özellikle bahar ve yaz aylarında fresh makyajını desteklemek için dudak balmlarından yardım alabilirsin. Renkli veya şeffaf dudak balmını dudaklarına uygula ve canlı dudak görünümünle göz alıcı görün! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön