loader

Dudak Kalemi Olmadan Kusursuz Ruj Sürmenin Yolunu Açıklıyoruz!

Favoriye Ekle

Özellikle iddialı renklerdeki rujları, dudak kalemi olmadan kusursuz bir şekilde sürmenin yolunu bulduk!

Ruj sürmek bazen zorlayıcı olabiliyor, özellikle de söz konusu kırmızı ve bordo gibi iddialı renkler olduğunda. Böyle durumlarda, kusursuz bir dudak makyajı için dudak kalemine ihtiyaç duyuyoruz. İşte bu yazımızda sana, dudak kalemi kullanmadan kusursuz ruj sürmenin yolunu anlatıyoruz.

Dudak kalemi olmadan ruj sürmek

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte rujlar ile dudak kalemi olmadan ruj sürmek

Düşün ki kırmızı bir ruju, dudaklarını kırmızı bir dudak kalemi ile çerçevelemeden süreceksin. Ellerin terledi, için sıkıldı değil mi? Ya taşırırsan? Biliyorsun ki sonradan toparlamaya çalışmak çok zorlu bir süreç. Kendini öncesinde garantiye almak için mutlaka bir dudak kalemi ile çerçevelemek gerek ama ya yanında dudak kalemi yoksa? İşte tam da bu konuya parmak basıyoruz ve sana keşfettiğimiz yepyeni bir ruju anlatıyoruz: YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte rujlar!

Kare kesimli özel şekli ve tek seferde yoğun renk verme özelliği ile YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte rujlar sayesinde artık ruj sürerken dudak kalemine ihtiyacımız kalmadı. YSL Beauty global güzellik direktörü Tom Pecheux’nün tasarladığı bu ultra ince, lüks ve deri matlığı veren havalı rujların favori renklerini, dudak kalemi kullanmadan denedik ve sonuca hayran kaldık!

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 21 Rouge Paradoxe

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 21 Rouge Paradoxe

Dudak kalemi olmadan sürmesi en riskli olan renklerden biri de kırmızı. YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 21 Rouge Paradoxe ise serideki en can alıcı kırmızılardan biri. Kare kesimli formu, özellikle en zorlu kısım ve “Cupid’s Bow” adı verilen olan üst dudağın ortasına kusursuz bir şekilde oturuyor ve uygulamayı inanılmaz kolaylaştırıyor.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 21 Rouge Paradoxe dudak kalemi olmadan kırmızı ruj sürmek

Köşe kısmını dudağın ortasına oturttuktan sonra tek hamlede ruju uygulamak çok kolay. Dudak kenarları da işin bir diğer zorlu kısmı ama tabii ki YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte rujlar bu adımı da kolaylaştırıyor. Sonuç ise kusursuz, etkileyici ve yoğun kırmızı dudaklar.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 11 Ambiguous Beige

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 11 Ambiguous Beige

Şeftali-nude tonlu Ambiguous Beige ise, YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte ruj serisindeki diğer bir favori rengimiz. Her makyaja çok yakışan bu ton, yine kare formu ile son derece rahat bir kullanım sağlıyor.

şeftali nude tonlu YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 11 Ambiguous Beige

Pudralı yapısı, doğal deri matlığı ve dudak üzerinde kayıp gidişi sayesinde en sevdiğimiz nude rujlar listesine giren bu ruj, bu kış makyaj çantamızdan eksik olmayacak gibi. Özellikle bakır ve bordo göz makyajları ile çok yakışan bu tonu mutlaka denemelisin.

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 18 Reverse Red

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 18 Reverse Red

Gelelim kalemsiz olmaz denen bir diğer renge: Koyu bordo! Kışa en çok yakışan renklerden olan YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 18 Reverse Red’i de dudak kalemi olmadan uygulayabilmek harika bir kolaylık.

dudak kalemi olmadan bordo ruj sürme teknikleri

Bordo rujları genelde tam opak rengini alana kadar birkaç kere daha uygulamak gerekebiliyor ama The Slim Matte rujların pigmentasyonu o kadar yüksek ki, böyle koyu bir bordo ton bile tek seferde rengini veriyor. Kare kesimi sayesinde de kusursuz bir çizgi halinde sürülebildiği için bu rujun vazgeçilmezler arasına gireceği kesin!

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 17 Nude Antonym

YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 17 Nude Antonym

Kışa uygun, soğuk tonlu bir nude ruj mu arıyorsun? O zaman YSL Beauty Rouge Pur Couture The Slim Matte 17 Nude Antonym tam sana göre. Yumuşacık kremsi formülü ile dudakları asla kurutmayan bu leylak tonu, bize sorarsan herkese lazım rujlar arasında.

soğuk alt tonlu nude mat ruj

Özellikle toprak tonlarındaki dumanlı göz makyajlarına çok yakışan bu ruj, hem gündelik hem de şık makyajlar için ideal. Dudakta çok hafif, sanki yokmuş gibi bir his bıraktığı için de gün içinde varlığını unutturuyor.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler