loader

Dudaklarda çarpıcı bir etki: "Rorange" Trendi Merceğimiz Altında!

Favoriye Ekle

Her gün hayatımıza yeni bir trend giriyor: Bugünkü konu başlığımız Rorange trendi. Kırmızı ve turuncu tonlarının muhteşem bir karışımı olan Rorange şimdi merceğimiz altında.

Önce New York Moda Haftası, sonrasında Londra ve Milano moda haftaları sayesinde, hem moda hem de güzellik ve makyaj dünyası yepyeni trendlerle tanışmış oldu. Önümüzdeki sezonların makyaj trendlerinin belirlendiği moda haftaları sağolsun, biz makyaj.com editörleri olarak, markaların koleksiyonlarından çok podyum makyajlarını heyecanla takip eder olduk haliyle.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen moda haftalarında, en çok dikkatimizi çeken trendlerden biri de “Rorange” oldu. Peki “Nedir bu Rorange trendi?” diyorsan, tüm detayları öğrenmek için okumaya devam et!

Rorange Trendi

Dudaklarda çarpıcı bir etki: \

Kıyafetlerden aksesuarlara, ayakkabılardan makyaja kadar pek çok uygulamasını gördüğümüz “Rorange” trendi, kırmızı ve turuncu tonlarının karışımından çıkıyor. Bizim bugün masaya yatıracağımız konu ise dudaklarda Rorange etkisi.

Kırmızı rujun verdiği çekici hava ve turuncu bir rujun makyaja kattığı enerjik etki bir araya gelince muhteşem bir karışım ortaya çıkıyor: Rorange! Dikkat çekici ve etkileyici görünümün anahtarı kırmızı rujun etkisini, daha canlı ve cool bir havaya büründüren turuncu tonlar, bronz görünümü pekiştirdiği gibi cilt tonunun canlılığını da arttırıyor.

Rorange dudak makyajı nasıl yapılır?

Dudaklarda çarpıcı bir etki: \

Kırmızı-turuncu tonlu rujunu mümkün olduğunca ön plana çıkarmak için, mat ve pürüzsüz bir ten makyajı sonbahar ayları için ideal. Turuncu tonun verdiği canlılığı katlamak için bronzer kullanmayı unutmamalısın. Gözlerde yoğun bir göz makyajı yerine, hafif nude tonlar tercih edebilir, eğer özel bir makyaj yapmak niyetindeysen de kusursuz bir eyeliner görünümü tercih edebilirsin. Allıkta da yine dudağında kullandığın “Rorange” tonuna yakın bir renk tercih edebilirsin.

Rorange ruj önerileri

Dudaklarda çarpıcı bir etki: \

Tam bu trende uyum sağlayacak ruj önerilerimizi mutlaka denemelisin! Lancôme L’Absolu Rouge ruj serisinden 105 A La Folie tam Rorange rengi! Hafif ışıltılı bitişi ile Rouge in Love serisinden 174B Crazy Tangerine ise mutlaka denenmesi gerekenlerden. Son olarak ise çok severek kullandığımız ve kalıcılığına bayıldığımız Lancôme Matte Shaker’lardan 186 Magic Orange favorilerimizden.

Bu trendi beğendiysen ve deneme niyetindeysen #makyajselfiem etiketi ile bizimle de paylaşmayı unutma, çok merak ederiz!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler