loader

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!

Favoriye Ekle

YSL Beauty’nin dövme etkili yeni Tatouage Couture likit mat rujlarını deniyoruz!

Bu gerçekten bir devrim gibi! Likit mat rujları hepimiz çok seviyoruz ama YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar bambaşka! Ultra kalıcı, ultra mat ve dudaklarda yokmuş hissi çok şaşırtıcı ve güzel. Bu rujları bir kere denedikten sonra vazgeçmek imkansız!

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!_1

Yepyeni bir ruj hissine asla hayır diyemeyiz. Hele ki söz konusu rujlar mat ve kalıcı ise. Likit mat rujların popülerliği her geçen gün artarken, formüllerinde ve görünümlerinde de her geçen gün yeniliklerle karşılaşıyoruz. YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar ise “likit mat ruj” konusunda gerçekten bambaşka bir seviyeye ulaşıyor.

Hem çok kalıcı, hem inanılmaz güzel renklere sahip, mat ve konforlu YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar, artık makyaj masamızın baş köşesindeler. Peki bu rujları neden bu kadar çok sevdik? Hemen anlatmaya başlıyoruz…

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujların yapıları

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujların yapılarından bahsetmek gerekirse, ruj yerine “stain” kelimesini kullanmak daha doğru olur. İncecik, neredeyse su gibi bir yapıları var. Dudağa sürer sürmez, incecik yapısı hemen fark ediliyor. Hızla kuruyup matlaştığında da, dudağınızda hiçbir şey yokmuş gibi hissediyorsunuz ama o harika renk 8 saate kadar bozulmadan, bulaşmadan, yenilemeye gerek kalmadan olduğu yerde kalıyor!

Esas şaşırtıcı kısmı ise bu kadar ince yapılı bir rujun inanılmaz yoğun bir renk veriyor oluşu. Spatulaya benzer aplikatörü sayesinde sürmesi son derece kolay, ne dudak kalemi ne de başka bir şeye gerek kalmıyor. Zaten verdiği etki de “ruj sürmüş” hissinden çok, dudağın kendi rengini değiştirmek gibi.

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlar uygulandıktan hemen sonra hızla kuruyup sabitleniyor ve ilerleyen saatlerde dudağınızda ruj olduğunu bile unutuyorsunuz. Yemek yiyip bir şeyler içseniz de fark etmiyorsunuz, bulaşma yok, dağılma yok, yenileme derdi yok! İnanılmaz değil mi?

YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujların renkleri

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!_2

Toplam 18 aşık olunası renge sahip YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujların 4 rengini denedik ve hepsiyle de ayrı aşk yaşıyoruz! Denediğimiz ilk renk, mükemmel bir nude tonu olan 07 Nu Interdit. Her cilt tonuna çok yakışacak bu nude tonunu tüm gün boyu dudaklarda taşımak büyük konfor!

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!_3

İkinci rengimiz de biraz daha koyu bir pembe-nude, adı da 16 Nude Emblem. “Terracotta Pink” denen bu ton, bu sezon gerçekten çok trend, herkesin çantasında en az bir tane olmalı denecek cinsten!

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!_4

Günlük makyajında kullanılabilecek bir bordo: 15 Violet Conviction. İçerisinde hafif soğuk bir ton barındırsa da, her cilt tonunun bu bordo rengini çok severek kullanacağı kesin. Özellikle kusursuz ve mükemmel ten makyajları ile bu renk çok yakışacak!

Dudaklarda Dövme Etkisi: YSL Beauty Tatouage Couture Rujlar!_5

Son renk de sıcak bir kırmızı! Eğer biraz daha ağır başlı ama aynı zamanda da çarpıcı bir kırmızı arıyorsan, içerisindeki kiremit tonuyla 08 Black Red Code tam sana göre!

Dudaklarda adeta bir dövme etkisi yaratan, son derece mat ve kalıcı, hiçbir şey sürmemiş hissi veren YSL Beauty Tatouage Couture likit mat rujlara biz bayıldık! Eğer sen de bu yeni hissi denemek istersen, bu muhteşem rujları Mart ayı içerisinde Sephora mağazalarında bulabilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler