loader

Dudaklarda Pudramsı Matlık: Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Rujları Deniyoruz!

Favoriye Ekle

Mat rujların yükselişini durduramıyoruz! Hem günlük, hem gece hem de özel gün makyajlarımızda mutlaka bir mat ruj dokunuşu arar olduk. Fakat bizdeki mat ruj çılgınlığı öyle bir noktaya geldik artık rujumuzun daha da mat görünmesini istiyorduk. Tam da klasik mat rujlardan daha mat ruj arayışındayken öyle bir ürünle tanıştık ki bizim için mat ruj arayışı sonsuza kadar kapanmış oldu. Seni bu ürünle tanıştımak için ne kadar sabırsızlandığımızı tahmin edebiliyorsundur! Eğer sen de bizim gibi dudaklarında mat etkiyi uzun süre görmek istiyorsan bu ürüne ba-yı-la-cak-sın.

Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Ruj

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Jan 6, 2018 at 11:21am PST

Mat ruj trendinde birçok rujla tanıştık ama bu kadar matını daha önce hiç görmemiştik. İki kata kadar matlaştırıcı pudra içeriğine sahip Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Ruj serisi dudaklarımızda tam da o istediğimiz yoğun matlığı tek katta bize sağladı. Bu ürünün bizi en çok mutlu eden taraflarından biri de pudramsı bir matlk sağlarken, aynı zamanda kremsi uygulaması sayesinde dudakları kurutmadan sağlıklı bir görünüm sunması oldu.

Özellikle kış aylarında kuru dudaklara mat ruj uygulama konusunda ne kadar çekinceli olduğumuzu tahmin edersin. Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Ruj serisi dudaklarımızın kuruluğunu örtüp inanılmaz yumuşak bir bitiş bıraktığı için bu rujları ayrı bir sevdik!

Sıradışı renk çeşitliliği

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Dec 6, 2017 at 10:44am PST

Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Rujların sıradışı matlığı bizi etkisi altına almışken bir de renk serisini görünce iyice havalar uçtuk diyebiliriz! Uzun zamandır beklediğimiz sıradışı renkleri barındıran bu seri daha ilk bakışta bizi kendine aşık etti.

05 Cruel Ruby: Soğuk kahve alt tonlu, koyu yakut kırmızısını andıran bu renk dudaklarda çekici mat bir görünüm sağlıyor.

10 Nocturnal Rose : Koyu gri alt tonlu bir pembe rengini ne kadar uzun süredir beklediğimizi tahmin edemezsin! Gri alt tonlu leylak pembesi pudramsı bir matlıkla birleşince harika görünüyor.

15 Smoky Taupe: Nude rujlara kim hayır diyebilir? Pembe alt tonlu nude rengi bu serinin en popüler rengi olmaya aday!

25 Chilling Grey: Mat rujlarda soğuk tonlu mor rengini ilk defa gördüğümüzü itiraf edelim. Lila alt tonlu soğuk gri-mor rengi özellikle mat ten makyajlarında kusursuz görünecek.

35 Carnal Brown rengi: Soğuk alt tonlu gri-kahverengi mat ruj hem klasik hem de iddialı makyajlara yakışacak cinsten.

45 Green Savage: Yeşil ruj? Hem de mat! Tabii ki evet. Adriana Lima'nın makyajında görüp vurulduğumuz bu renk 2018 yılının en popüler trendlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Biz mat rujları neden bu kadar çok sevdik?

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Dec 6, 2017 at 2:05pm PST

Mat rujları bu kadar sevmemizin nedenlerinin başında sıradışı bir etki yaratması geliyor. Dudaklarda klasik görünümün dışında farklı ve daha iddialı bir görünüm seviyorsan sen de mat rujları en az bizim kadar seviyorsun demektir.

Gelelim, Maybelline New York Color Sensational Powder Matte Ruj ailesine... Bu aileyi bu kadar çok beğenmemizin ilk nedeni tabii ki yoğun matlığı! İki kat matlaştırıcı pudra içeriği sayesinde dudaklardan sıradışı bir matlık yakalayan bu seriye kelimenin tam anlamıyla bayıldık.

A post shared by Maybelline New York (@maybelline) on Jan 6, 2018 at 8:54am PST

Hem bu kadar yoğun matlık sağlayan, hem de iddialı renk çeşitliliğiyle bizi uzun süredir beklediğimiz renklerle kavuşturan Maybelline New York'a buradan kocaman teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Farklı renk seçenekleri sayesinde artık istediğimiz pudralı mat etkiyi, çarpıcı renklerle elde edeceğiz. Özellikle gece makyajlarında 05 Cruel Ruby ve 45 numaralı Green Savage rengini denemek için sabırsızlanıyoruz.


 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler