loader

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!

Favoriye Ekle

Süet etkili mat rujların son zamanlarda ne kadar popüler olduğunu fark ettin mi? İşte tam da bu trendin merkezindeki NYX Professional Makeup Suede Matte rujların en beğendiğimiz renklerini tek tek inceliyoruz!

NYX Professional Makeup geniş ruj seçenekleri ile bizi her zaman heyecanlandırmıştır. Şimdi ise mat ruj sevenlerin favorisi olacağını düşündüğümüz yeni Suede Matte serisini inceliyoruz. Özellikle süet bitişiyle tam sonabaharlık bu rujların en beğendiğimiz renklerini bir araya getirdik, bakalım senin favorin hangisi olacak?

NYX Professional Makeup Suede Matte Rujlar

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_1

Süet bitişli mat rujlar son zamanların en popüler dudak makyajı trendlerinden. NYX Professional Makeup’ın yeni Suede Matte rujları da tabii ki bu trende damgasını vuranlardan. Toplamda 24 farklı renge sahip bu ruj koleksiyonunda, günlük makyajlarda harika olacak nude tonlarından en göz alıcı bordo ve kırmızılara, parti makyajlarının yıldızı olacak morlar ve yeşillerden, en cool makyajların başrol oyuncuları soğuk kahvelere kadar çok geniş bir renk seçeneği var. Suede Matte rujlar mat bitişli ve süet etkisine sahip olmalarıyla beraber, kremsi formülleriyle de dudağı kurutmuyorlar.

NYX Professional Makeup Suede Matte rujların en güzel yanlarından biri de, her rujun aynı isimde ve birebir aynı renkte birer dudak kalemi olması. Uygulayacağın rujla hangi renkte dudak kalemi kullanılmalı diye dert etmeden gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. Şimdi gel birlikte NYX Professional Makeup Suede Matte rujlardan en beğendiğimiz renklere göz atalım.

Sonbaharda favorimiz kırmızı ve bordolar!

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_2

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Süet etkili, tek sürüşte yoğun renk veren ve mat bitişli kırmızı bir ruja hiçbirimiz hayır diyemeyiz! NYX Professional Makeup Suede Matte rujlardan Spicy rengi, bu sonbahar ihtiyacımız olan en canlı kırmızı tonlarından. Her cilt tonuna yakışacak kırmızı renginde olan bu ruj, makyaj çantamızın değişmez üyesi olmaya aday.

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_3

Soğuk havalar ve dökülen yapraklarla özdeşleştirdiğimiz bordo rujların yeri bizim için bir başka. NYX Professional Makeup Suede Matte rujlardan Girl Bye da unutulmaz bir bordo tonu. Öyle çok koyuya kaçmadan günlük makyajında rahatça bordo rujlara yer vermek istiyorsan mutlaka denemelisin.

Nude ve kahve tonları

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_4

Mat nude rujlar olmasa ne yapardık bilemiyoruz. Her türlü makyajın kurtarıcısı olan bu tonlar, ruj koleksiyonumuz içinde en çok yere sahip olanlar. NYX Professional Makeup Suede Matte rujlardaki şeftali nude rengi Brunch Me de ilk gözümüze ilişenlerden. Hem dumanlı göz makyajlarına hem de metalik makyajlara çok yakışan bu ton tam bir kurtarıcı.

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_5

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

Eğer sonbaharda biraz daha griye çalan kahve tonları denemek istersen de Munchies tam sana göre. Kahve-gri arası bir renge sahip bu ruj özellikle bronz tonlardaki göz makyajlarıyla çok yakışıyor.

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_6

Şeftali tonlarındaki rujlar senin için vazgeçilmezse, Peach Don’t Kill My Vibe’ı denemeni şiddetle öneriyoruz. Sıcak tonlu bu süet ruj bu sonbaharda hem makyajını hem de içini ısıtacak cinsten.

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_7

Gelelim her mevsimin favorisi, her makyaja yakışan bir tona: Gülkurusu. Bu renk gerçekten de istisnasız herkese her stile yakışıyor. Eğer sen de makyaj çantanda her an kullanabileceğin bir gülkurusu ruj olsun istiyorsan, NYX Professional Makeup Suede Matte rujlardan Lolita’yı mutlaka denemelisin.

Parti tonları

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_8

NYX Professional Makeup Suede Matte rujların tabii ki birbirinden çılgın tonları da var! Lacivert, mor, lila, koyu yeşil gibi tam parti makyajına uyacak tonlar da tabii ki dikkatimizi çekiyor. Eğer sıcak tonlu, parlak bir mor arıyorsan STFU’ı deneyebilirsin.

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_9

Eğer “Ben pembeciyim” diyorsan, o zaman en parlak pembelerden Electroshock tam sana göre. Bu ruju bronz tene de çok yakıştırdığımızı eklemeliyiz!

Dudaklarda Süet Etkisi: NYX Professional Makeup Suede Matte Rujları İnceliyoruz!_10

Bir de son olarak, bu sonbahar makyaj trendleri arasında koyu yeşil, bordo, lacivert gibi renklerin de baskın olduğunu düşünerek yeşil bir ruj öneriyoruz: Shake That Money, çılgın makyajları sevenler için en güzel koyu yeşil tonlarından.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler