loader

Dudaklarda tensel devrim: Bej rengi çağı başlıyor

Favoriye Ekle
Dudaklarda tensel devrim: Bej rengi çağı başlıyor

Şarap rengi, bordo, uçuk pembe ya da neon pembe... Bu renklerin hepsini sevdik, benimsedik. Bu sezon, klasikleşen renklere bir kardeş daha geliyor: Bej rengi! Hem gündüz hem gece görünümüne kolayca adapte edebileceğin bu rengin, hangi tonunu seçeceğini sen de öğrenmek ister misin?

Sıra sende

Ten rengine en uygun tonu seçmek için önerilerimizden faydalanabilirsin.

Açık tenler için bej tonları:

Açık tenliler için; bej renginin yumuşak pembeye dönük tonları ya da uçuk kayısı renkleri ideal. Bu sayede bej renginin solgun görünümü, beyaz teninin solgun görünümünü perçinlemeyecek.

Buğday tenler için bej tonları:

Buğday tenliler için, bej renginin karamele dönük tonları iyi bir seçim. Buğday tenlerde karamel rengi, kendini göstererek ten rengini de daha parlak gösterecektir.

Koyu tenler için bej tonları:

Koyu tenliler, altın tonlarında bir kahverengini veya koyu karamel tonlarını tercih ederek, tenlerine bir latin ışıltısı verebilir, dudaklarını daha dolgun gösterebilirler.

Tüm tenler için ortak ipucu:

Rujun rengini istediğin kıvama getirmek için, kapatıcınla karıştırabilirsin. Uygulama öncesinde ince bir kat fondöteni dudaklarına sürebilirsin.

Neyle kombinlemeli?

Siyah eyeliner, şeftali rengi dudaklar ve bej ruj ile "düşesvari" bir hava yaratabilirsin. Siyah-koyu gri tonlarında yapacağın dumanlı göz makyajınla da bej dudaklarını bütünleyerek, daha çekici bir görünüm elde edebilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön