loader

Düğün özel: Büyük gün için hangi manikürü seçmeli?

Favoriye Ekle
Düğün özel: Büyük gün için hangi manikürü seçmeli?

Büyük gün yaklaşıyor. Yıllardır hayalini kurduğun düğün günü geldi çattı! Peki, sen nasıl manikür yapacağına karar verdin mi? Emin ol ellerin de en az makyaj ve saçın kadar dikkat çekiyor. Düğün gününde nasıl tırnaklara sahip olmak istersin, elegant kırmızı mı, klasik French manikürü mü yoksa pastel tonları mı?

Çekici tırnaklar: Kırmızı manikür

Düğün gününde kırmızı oje sürme fikri herkese hoş gelmeyebilir ama en özel gününde dikkat çekici ve seksi olmayı kim istemez? Özellikle ilk dans sırasında, pasta kesiminde herkesin gözü ellerinde olacak! Eğer kırmızı manikürle kendini daha kadınsı hissediyorsan, beyaz gelinliğinin ve kırmızının uyumuna bizce şans vermelisin.

En romantik: Pastel pembe

Pastel pembe, açık renkli gelinliklere en çok yakışan renklerden biridir. Eğer düğünün, romantik dokunuşlarla süslü, çiçeklerle donatılmış kır düğünü ise, tırnaklarında pembe tonlarını deneyebilirsin. Eğer manikürünün gece boyunca parlak kalmasını istiyorsan, pembe ojenin üzerine mutlaka parlaklık verici ve koruyucu cilanı sürmelisin.

Klasik: French manikür

Zamansız ve klasik moda akımlarından biri: French manikür. Düğününde zarifliğini ön plana çıkaracak, sade bir görüntü arıyorsan, French manikür tam sana göre! Yapımı kolay ama etkisi uzun süren bu görüntüye biz de bayılıyoruz.

Eğer son moda bir görüntüye sahip olmak istersen, ters French manikürü deneyebilirsin. Bunun için tırnak dibinde metalik renkler ekleyerek sıra dışı bir manikür elde edebilirsin. Daha romantik görüntü için tırnak uçlarına çiçek desenleri eklemelisin.
Şimdi sana en uygun maniküre karar verme zamanı..

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön