loader

Düğün özel: Fotoğraflarda kusursuz görünmek için kaçınman gereken 4 hata!

Favoriye Ekle
Düğün özel: Fotoğraflarda kusursuz görünmek için kaçınman gereken 4 hata!

Düğün gününün hayal ettiğin gibi geçmesi gerekir. Sonsuza dek saklayacağın düğün fotoğraflarında ise kusursuz görünmen! Ama sonuçta hepimiz insanız; planlama kaosu, elbise alışverişi ve koordine etmek derken, bazı detayları atlayabiliriz ve işler rayından çıkabilir. Ancak bazı hatalardan kaçınarak güzelliğini garanti altına alman mümkün! Senin için yapman olası 3 hatayı bir araya getirdik!

1. Bronzlaşma işini abartma

Düğün fotoğraflarında doğallıktan uzaklaşmamak için bronzlaşma işini abartmamalı özellikle otobronzan kremlerin kullanımını düğün gününden en az üç gün önce bırakmalısın. Kimse gelinliği ile kontrast bir şekilde turuncu bir ten görünümü elde etmek istemez!

2. Parla ama aşırıya kaçma

Işıltıya evet, aşırıya hayır! Gereğinden fazla parıltılı makyaj ve ten görünümü de hoş olmayan görünümlere neden olabilir. Özellikle düğün fotoğraflarında! Peki ne kadar uygulamalı? Yüzünde sadece elmacık kemiklerine ve kaş altlarına, vücudunda ise, az miktarda olmak kaydıyla dekolte bölgene uygulayabilirsin.

3. Saç ve makyaj provasını es geçme

Nasıl bir saç ve makyaj stili istediğinden emin misin? İnternette araştırıp, bulduğun fotoğraflardaki, saç modelleri ve makyajlar ne kadar güzel görünse de, senin için doğru seçim olmayabilir. Saç ve makyaj provaları ile ne istediğinden emin olacak, düğün gününde hayal kırıklığına uğramayacaksın!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön