Düğün özel: Kendin uygulayabileceğin kalıcı gelin makyajı

En özel günün geldi çattı! Hazırlıklar yapıldı, tüm detayların üzerinden özenle geçildi. Sıra kendini hazırlamaya geldi. Makyajının hem kalıcı hem de hafif olmasını dileyenlerden misin? Öyleyse seni, videolu anlatımımızla kolayca öğrenebileceğin bu makyajı denemeye davet ediyoruz.

Sıra sende

Sıcak tonlardaki bu zarif ve feminen makyaj, gelinliğine çok yakışacak.

Birinci adım:

Ten makyajını kalıcı kılmak için, işe cildini temizleyip nemlendirmekle başla. Sonrasında, fondöteni elinin sırt kısmına veya varsa bir makyaj paletine dök ve orta boy bir fırçayı, buradaki fondötene batırarak cildine yuvarlak hareketlerle uygula. Fondöteni boynuna da uygulamayı unutma. Son olarak elmacık kemiklerine şeftali renginde bir allık sür.

İkinci adım:

Göz makyajının kusursuz ve kalıcı olması için, göz kapaklarına primer uygulayarak ilk adımı at. Ardından, kahve tonları içeren bir far paletinden orta tonu, bir fırça yardımıyla göz kapaklarına uygula. En açık tonu göz pınarlarına, dar açılı bir fırçayla uygulayarak bakışlarına aydınlık kat. En koyu tonu ise, gözlerinin dış uç köşelerine ve kaş kemiğinin altına paralel olarak, orta boy bir far fırçasıyla uygula. Farla işin bittikten sonra, sıvı eyelinerı kirpik diplerine ince bir çizgi halinde çek. Sıcak tonlardaki göz makyajını, hacim veren maskarayla tamamla. Dilersen, maskara öncesinde kirpiklerini kıvırarak daha vurgulu bakışlar elde edebilirsin.

İpucu: Far paletindeki en açık tonu, kaşlarının altına da uygulayarak kaşlarının daha kalkık görünmesini sağlayabilirsin.

Üçüncü adım:

Bu ılık tonlardaki romantik gelin makyajını, pembe ve somon rengi arası kalıcı bir ruj sürerek tamamla. Yıllar sonra hatırlanacak kalıcı makyajınla, en özel gününde gözleri kamaştırmaya hazırsın!

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Diamond Glow Quad Göz Farı Cofee Drama 06

Diamond Glow Quad Göz Farı Cofee Drama 06

BU GÖRÜNÜM İÇİN

BU GÖRÜNÜM İÇİN
Diamond Glow Quad Göz Farı Cofee Drama 06

Diamond Glow Quad Göz Farı Cofee Drama 06