loader

Ece Targıt ile Göz Altı Morlukları Makyajla Nasıl Yok Edilir?

Favoriye Ekle

Göz altı morluklarını kapatmak sanılanın aksine aslında çok kolay ve pratik! Videomu izledikten sonra doğru ürün ve uygulama ile cilt tonunla eşitlenmiş göz altlarına sahip olmak senin için de çok kolay olacak! Kullanımına göre en iyi göz kremleri sayesinde göz çevrendeki morluklara güle güle diyebilirsin. 

Cilt rengini eşitle!

Öncelikle cilt rengimizi eşitlemekten başlayalım. Ben L’Orêal Paris Total Cover Kamuflaj paleti ile göz altlarımla cilt rengimi eşitlemek için somon rengine yakın olan tonu tercih ediyorum. Kolay dağılan yapısı sayesinde parmaklarımla kolayca uygulayabiliyorum.

Cilt rengimle göz altlarım şimdiden eşitlendi bile! 

Kapatıcı uygula!

Ece Targıt ile Göz Altı Morlukları Makyajla Nasıl Yok Edilir?_1

Sonrasında Maybelline New York Master Conceal kapatıcı ile üzerinden geçiyorum. İncecik yapısı ile göz altı çizgilerine dolmayarak sevdiğim bir ürün olduğunu daha önce söylemiştim.

Bu adımla birlikte makyajımın kapatıcı uygulama kısmını kolaylıkla tamamlamış oluyorum. 

Bonus: Makyaj.com editörleri ile birlikte belirlediğimiz "favori" kapatıcılara göz atmak istersen, bu yazıyı mutlaka okumanı öneririm!

Makyajını sabitle! 

Ece Targıt ile Göz Altı Morlukları Makyajla Nasıl Yok Edilir?_2

Son olarak da kapatıcımı sabitlemek için Maybelline New York Mater Fix pudrayı ürünün kapak kısmında karıştırarak fırçaya iyice yedirdikten sonra cildime uyguluyorum. Makyajımın tüm gün dayanması için bu kesinlikle uygulamam gereken bir adım.

Bonus: Master Fix pudra, kalıcı makyajların aranan ismi ve bu konuda Makyaj.com'daki detayları kaçırmanızı istemem: Uzun süre kalıcı makyajın sırlarını bu yazıdan öğrenebilirsiniz!

Ece Targıt ile Göz Altı Morlukları Makyajla Nasıl Yok Edilir?_3

İşte göz altı morluklarım kapandı bile!

Ben göz altı morluklarımı bu şekilde kapatıyorum. Sen de göz altı morluklarını başarıyla kapattığın makyajında; beni etiketleyerek ve #makyajselfiem etiketini kullanarak paylaşmayı unutma!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/