loader

Editörlerin seçimi: Hızlı güzellik için 5 ürün önerisi

Favoriye Ekle
Editörlerin seçimi: Hızlı güzellik için 5 ürün önerisi

Fazla zamanı olmayanlardan birisin belki de. Veya yarım saat içinde evden çıkman gereken bir durum oluşmuş olabilir. Hızlıca görünümünü toparlamak ve güzelliğini perçinlemek istiyorsan, etkili ürünlerle kısa zamanda dilediğin sonuca ulaşabilirsin.

Sıra sende

Makyaj.com ekibi olarak düşündük taşındık, en etkili ürünleri senin için seçtik. Kısa zamanda en iyi sonucu elde etmek için sadece 15 dakika yeterli olacak!

1) Nude magic CC krem

Bu mucizevi ürün, sürüldüğü anda ihtiyaca göre renk düzenlemesi yapıyor ve tenini dilediğin renge getiriyor. Yorgunsan turuncu rengini, kızarıklık şikayetin varsa yeşil rengini, donuk ve soluk bir ciltten yakınıyorsan mor rengini tercih edebilirsin. Parmak uçlarınla dairesel hareketler yaparak uygulaman yeterli olacaktır.

2) Yves Saint Laurent Shocking Mascara

Her ürünü ayrı bir deha olan YSL, maskara konusunda da elbette en etkili markalardan. Uzatıcı ve tek tek ayırıcı fırça yapısı, çok hızlı bir sonuç elde etmeni sağlıyor. Kirpik dibinden itibaren zigzag hareketler yaparak 2 dakikada kocaman kirpikler elde edebilirsin.

3) Maybelline Mono 2 Stripped far

Maybelline'in bu dozunda ışıltı veren tekli farları, hem yumuşak yapısı hem uzun süre kalıcılığıyla favorilerimizden. Bu nude renk, göz kapaklarında sade ve çekici bir görünüm elde etmen için birebir!

4) L'Oréal Paris Color Riche Extraordinary Lip Color Coral Encore

Mercan rengi baharın favorilerinden. L'Oréal'in bu ekstra parlak mercan rujunu bir kat bile sürsen çok yoğun bir renge sahip olabilirsin. Sıkışık zamanda tam ihtiyacın olan!

5) Maybelline New York Color Show Mauve Cherie oje

Ünlü Vlogger Sebi Bebi'nin de en sevdiği Color Show rengi olan bu ton, toprak tonlarıyla anında asil bir hava elde etmek için ideal. Üstelik bulaşsa da çok belli olmayacak bir tonda olduğu için hızlıca uygulama yapabilirsin.

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön