loader

Eforsuz güzellik: Bu 3 adımı hemen güzellik rutinine ekle!

Favoriye Ekle
Eforsuz güzellik: Bu 3 adımı hemen güzellik rutinine ekle!_1

Hepimiz muhteşem görünmek istiyoruz. Ah ama bir de tembelliğimiz yok mu, herşeyi yarına erteliyoruz ve yarın hiçbir zaman gelmiyor! Cilt bakımı mı? Haftaya. Makyaj temizlemek mi? Yarın sabah... Bizler gibi üşengeçlerin güzellik rutinlerine sokacakları bu üç adım, çaba harcamadan harika görünmelerine yardımcı olacak!

1. İpek yastık kılıfı

Bunu yeni bir yastık kılıfı almak için bahane olarak düşün! İpeğin saçın ve cildin üzerindeki mucizelerine inanamayacaksın! Doğal bir materyal olduğundan, hipoalerjenik (harika!) ve aminoasitlerle dolu (daha da harika!). Nemi emdiğinden ve tüm hava şartlarına uyum sağladığından bahsettik mi? (çok daha harika!) Bu demek oluyor ki cildin terli yastık kılıfına değerken, gözeneklerinin tıkanması tarih olacak, ve saçların da yumuşak kılıf da salınırken kırılmaların ve elektriklenmelerin önüne geçeceksin. Artık alarmın 'ertele' butonuna basmak için güzel sebeplerin var!

2. Bebek pudrası

Neden bütün eğlence bebeklere kalıyor ki? Bizde içimizdeki çocuğu ortaya çıkarırız o zaman! Bebek pudraları yağ emme konusunda harikalar yaratıyor ve kirpiklerimizin görünümünü bir adım öteye taşımaya da yardımcı oluyorlar! Tek yapman gereken maskaranu uyguladıktan sonra (evet sonra) kulak çubuğunu bir bebek pudrasına batırıp kirpiklerine uygulamak. Ardından bir kat maskara daha uygula ve dolgun görünümlü çarpıcı kirpiklerinin keyfini çıkar!

3. Hindistan cevizi yağı

Eğer doğa ananın bir güzellik departmanı olsaydı, hindistan cevizi yağı şüphesizki bestsellerı olurdu. Önemli vitaminleri de içinde bulunduran hindistan cevizi yağı cildin ve saçın için harika bir nemlendirici. Onu geceleri uyumadan saçlarına maske yapmak için veya yüzünü ve vücudunu nemlendirmek için kullan. İçine biraz şeker ekleyip bir peeling ürünü bile elde edebilirsin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön