loader

Ekspres manikür: Sadece 10 dakikada French manikür!

Favoriye Ekle

İşe git, eve dön, dinlen, uyu... Sürekli aynı döngünün içerisinde dönmekten kendimize zaman ayıramıyoruz. Saçlarımızın ve cildimizin yanı sıra tırnaklarımızın da güzel görünmesi gerekir. French oje nedir? Sence bir manikür klasiği olan French manikür sadece 10 dakikada yapılabilir mi? Eğer cevabın hayırsa bir daha düşünmeni öneririz!

Zamansız ve klasikleşen tırnak sanatlarından French manikürünü ofisten gece davetlerine her yerde rahatlıkla kullanabilirsin. Sen de denemek istiyorsan ama vaktin yoksa yazımızın devamına mutlaka bir göz atmalısın!

Ekspres manikür: Sadece 10 dakikada French manikür!_1

10 dakikada ekspres French manikür aslında hayal değil. Tırnak süsleme denilince herkesin aklına neredeyse bir saat süren bir uygulama gelse de aslında bu manikür stilini sadece 10 dakikada bitirebilirsin. Nasıl mı?


İlk adım: Tırnaklarını hazırla

Ekspres manikür: Sadece 10 dakikada French manikür!_2

Her oje işlemine başlarken olduğu gibi gene ilk iş baz oje uygulamalısın. Bu koruyucu tabaka sayesinde tırnakların pürüzsüz olur ve ojeyi daha rahat uygulayabilirsin. Ayrıca çabucak kurur ve sadece tek bir kat uygulaman yeter! Manikür ile yapılan tırnak şekilleri ile hala tanışmadın mı?

İkinci adım: Tırnak uçlarına beyaz oje sür

Ekspres manikür: Sadece 10 dakikada French manikür!_3

Düzgün bir manikür oluşturman için illa French manikür kalemin olmak zorunda değil. Bir kürdan yardımıyla da aynı görünümü oluşturabilirsin. Kürdanın ucunu beyaz renkteki ojeye batırıp, tırnağının uç kısmına düz bir çizgi oluştur.

Pratik Fransız manikürü uygulaması için tırnaklarının uçlarına yapışkanlı bantlar yapıştırabilirsin. Bantları kaldırdığında kusursuz Fransız manikürüne çok sevineceksin.

Üçüncü adım: Nude ojeni sür

Ekspres manikür: Sadece 10 dakikada French manikür!_4

Son olarak da tırnaklarının doğal görünmesi için, ten renginde bir ojeyi tırnaklarına uygulayıp, tırnaklarının kurumasına izin ver. İşte bu kadar! 

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön