loader

En Beğendiğimiz Lancôme Fondöten

Favoriye Ekle

Fondöten aşkımızı bilmeyen kalmamıştır! Bitişinden kapatıcılığına, kalıcılığından renk çeşidine, en beğendiğimiz Lancôme fondöteni seninle paylaşmaya geldik!

Makyaj konusunda fondötenin bizim için yeri başka. Her yeni çıkan fondöteni koşa koşa denediğimiz gibi, bir fondöten tüm beklentilerimizi karşıladığında da bizim için vazgeçilmez oluyor. Kalıcılık, bitiş, örtücülük ve renk seçeneğinin genişliği ile kalbimizde taht kuran, arkadaşlarımıza önermekten duramadığımız, bizim için “En iyi fondötenler” listesinde yeri kalıcı olan, en beğendiğimiz Lancôme'un 1 numaralı fondöteni bu yazımızın baş misafiri!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondöten

Yüksek kapatıcılığa sahip, ciltte çok konforlu bir bitiş sağlayan ve 24 saate kadar da bu etkisini devam ettiren bir fondöten bulduk mu onu bırakmamız mümkün değil. Lancôme fondötenler arasında en sevdiğimiz, yıllardır bittikçe yenilediğimiz Teint Idole Ultra Wear fondöten, her geçen gün bizim için daha da vazgeçilmez oluyor.

Zaman zaman hepimiz fondötende yüksek kapatıcılık arıyoruz. Pürüzsüz görünümün peşindeyken de bazen yollarımızı yanlış fondötenlerle kesişebiliyor. Durum böyle olunca pudralı, maske gibi bir görünümle baş başa kalabiliyoruz.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöten hayatımıza girdiğinden beri, yüksek kapatıcılık ve konforlu hissin bir arada yaşamanın tadını çıkarıyoruz. Hem ciltteki kusurları tek seferde kapatan, hem de varlığını gün boyu hissettirmeyen, uzun süre kalıcı bu Lancôme fondötenin tek özellikleri de bunlar değil!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondötenin Renkleri

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondötenin Renkleri

Eğer doğru fondöten rengi seçiminde zorlanıyorsan, Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondötenin tam 40 renk seçeneği olduğunu söyleyelim. Her cilt rengine ve cilt alt tonuna hitap eden bu geniş renk seçeneği ile doğru rengi bulduğunda, cildinle kusursuz bir uyum yakalayacağına emin olabilirsin.

Editörün Notu: Cilt tonunla birebir uyan rengi bulmanı sağlayan Lancôme Shade Finder cihazı, Nisan ayı ortasında 10 günlük deneme boy Teint Idole Ultra Wear hediyesi ile birlikte seçili Sephora mağazalarında seni bekliyor olacak! Teint Idole Ultra Wear fondötenin bu geniş renk seçeneğini deneyimlemek için Lancome.com.tr, Sephora.com.tr ve Sephora Demirören, Nişantaşı ve İstinyePark mağazalarına uğrayabilirsin!

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondötenin Yapısı

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Fondötenin Yapısı

Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondötenin kalıcılığı ve kapatıcılığının yanında bitişi de önde gelen ve bayıldığımız özelliklerinden. Mat bitişli ama pudralı bir etki bırakmayan, gün boyu yüzde varlığı hissedilmeyecek kadar konforlu bir fondöten.

Yüksek kapatıcılığa sahip fondötenlerin yapılarının yoğun olduğu düşünülür ama Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöten, son derece akışkan bir yapıya sahip. Ciltte çok kolay dağılıyor ve uygular uygulamaz hemen bütünleşiyor. Gerçekten sihirli gibi!

Editörün Önerisi: Eğer çok kuru bir cilde sahipsen ve ten makyajından önce bir nemlendirici sürme ihtiyacı duyuyorsan, sana gözümüz kapalı Lancôme Advanced Génifique serumu öneririz. Cildine ışıltı katan ve nemlendiren bu serum gerçekten bir harika!

Eğer sen de ten makyajında kusursuz ve mat bir bitiş arıyor, fondöteninin tüm gün bozulmadan kalmasını ve aynı zamanda da seni rahat hissettirmesini istiyorsan, Lancôme Teint Idole Ultra Wear fondöteni mutlaka denemelisin!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler