loader

En Beğendiğimiz Lancôme Maskara

Favoriye Ekle

Bakışları belirginleştiren, makyaja anında çekici bir hava veren maskaralar, hepimizin olmazsa olmazı! Bu yazımızda en iyi maskara önerilerimizden biri olan, en beğendiğimiz Lancôme maskarayı seninle paylaşıyoruz!

Maskaralar olmasaydı ne yapardık? Bu sorunun cevabını düşünmek bile istemiyoruz! Kirpiklere anında dolgun bir etki veren, kıvıran ve uzatan maskaralar, asla vazgeçmeyeceğimiz makyaj malzemelerimizden. Peki, hangi maskara en iyisi? Eğer sen de sık sık “Hangi maskarayı kullanmalıyım?” diye düşünüyorsan, en beğendiğimiz Lancôme maskara ile karşındayız!

Lancôme Maskaralar

Lancôme Maskaralar

En sevdiğimiz makyaj markalarından biri olan Lancôme, maskara konusunda en başarılılardan. Geriye dönüp bakığımızda, bittikçe yerine yenisini aldığımız maskaralar hep Lancôme’dan. Özellikle Lancôme maskara Hypnôse Drama’nın yeri bizde apayrı! Kirpiklere anında hacim ve dramatik bir etki veren bu maskarayı ne zaman sürsek, tüm arkadaşlarımız “Maskaran ne?” diye sorarlar. Bizim için de maskara önerisinde bulunmak ve maskaralar hakkında uzun uzun konuşmak tam bir keyif olduğu için, haliyle Lancôme Hypnôse Drama maskarayı dilimizden düşüremiyoruz!

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Lancôme Hypnôse Drama Maskara

Ürünü buradan inceleyebilirsin.

“En sevdiğin maskara hangisi?” diye sorsalar, aklımıza ilk gelenlerden biri her zaman Lancôme Hypnôse Drama. Bugüne kadar gördüğümüz en değişik maskara fırçasına sahip olan Hypnôse Drama, kirpiklere anında yoğun hacim vermesiyle meşhur olmuş bir maskara.

Çocukluk anılarımızda, annelerimizin makyaj malzemelerinin olduğu çekmeceyi karıştırırken hep dikkatimizi çeken Lancôme maskaralar, artık bizim de makyaj çantalarımızın daimi üyeleri. Hypnose maskarayı ilk kullandığımızda yaşadığımız aydınlanma ve “Annelerimiz bu işi biliyormuş!” deyişimiz daha dün gibi aklımızda. Bize sorarsan, annelerimizden makyajla ilgili öğrendiğimiz en iyi bilgilerden biri de bu oldu.

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Fırçası

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Fırçası

Lancôme Hynose Drama maskaranın fırçası, bugüne kadar pek karşılaşmadığın bir yapıya sahip. Konveks adı verilen bu kıvrımlı ve kıl yapıdaki fırça, kirpiklere o büyüleyici etkiyi veren sihirli bir forma sahip. Bu kıvrımlı yapısı sayesinde tüm kirpikleri eksiksiz bir şekilde kavrıyor ve daha ilk dokunuşta fark edilir bir hacim veriyor. Her fırça darbesinde artan hacim ve simsiyah etki insanı gerçekten etkiliyor, bizden söylemesi!

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Etkisi

Lancôme Hypnôse Drama Maskaranın Etkisi

Eğer kısa ve cılız kirpiklere sahipsen, kirpiklerinde etkileyici bir hacim ve yoğunluk arıyorsan, Lancôme maskaralar arasında Hypnôse Drama senin favorin olacak, buna emin olabilirsin. Daha maskaranın fırçasını kirpiklerine değdirir değdirmez, verdiği dolgunluk seni şaşırtacak.

Hypnôse Drama maskaranın fırçasını kirpik diplerine oturtup, zigzag hareketlerle yukarı çekerek uyguladığında, maksimum etkiyi elde edebilirsin. Arada uygularken fırçayı kendi etrafında döndürerek de uygulayabilirsin. Bu maskara sürme tekniği, en sevdiklerimizden! Sonunda aynaya baktığında, yoğun hacim kazanmış, simsiyah ve dramatik kirpiklere sahip olduğunu göreceksin. Günlük kullanıma çok uygun olan bu Lancôme maskara, özellikle bakışlarınla etkilemek istediğin özel gün makyajlarında seni bir adım öne çıkaracak bize güven!

Eğer sen de bizim gibi bir maskara aşığıysan ve maskarasız sokağa adımımı atmam diyenlerdensen, bu maskara önerimizi bir kenara not et ve ilk fırsatta Lancôme Hypnôse Drama maskarayı dene!

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön

İlgini çekebilecek makaleler

/**//**/