loader

En gözde trend: Kırmızı dudaklar, doğal kaşlar

Favoriye Ekle

Güzelliğimizi renklendirirken, sezon trendlerinden esinlenmeye bayılıyoruz. Sezon trendlerininse kalbi moda haftalarında atıyor. İşte New York Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defilelerden çarpıcı bir güzellik stili: kırmızı dudaklar, doğal kaşlar!

Sen de en yeni trendleri denemeyi seviyorsan kırmızı rujunu ve kaş kalemini hazırla. Bu sezonda kırmızı ruj önerileri ve kaş kalemi önerilerine çok ihtiyacın olacak.

Zamansız güzellik dokunuşları

Zamansız güzellik dokunuşları

Bu zamansız makyaj trendi, nude renklere bürülü geçtiğimiz bir kaç sezon sonunda geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Gül rengi yanakların ön planda olduğu bu sezonda herkes Barbie bebek gibi görünecek. Kırmızı rujunla birlikte ten makyajının da canlı görünmesi için allık paletleriyle aranı iyi tutmalısın. Ten rengine uygun allık renkleri ile makyajının daha canlı görünmesini sağlayacaksın. Bizim favorilerimiz arasında yer alan NYX Professional Makeup Sweet Cheeks Blush Palette'inde her cilt rengine uygun allık rengi mevcut!


İyi haber! Bu trendi moda haftalarının kulislerinden, makyaj masana taşıman bir hayli kolay olacak. Hatırlaman gereken tek şey göz makyajını olabildiğince sade tutmak, seçtiğin rujunu çantanda taşımak ve konu kaşlarını belirginleştirmeye geldiğinde olabildiğince cüretkar olmak.

Kırmızı ruj & Doğal kaşlar

Kırmızı ruj & Doğal kaşlar

Kırmızı ruj ve doğal kaşların uyumu kış makyajına çok yakışacak gibi görünüyor. Bu makyaj stili için yok gibi görünen bir ten makyajı yapmalısın. Ten makyajında L’Oreal Paris True Match Fondöten ile kusurlarını gizleyip doğal bir görüntü yaratabilirsin.

Daha sonra sıra kaşlara geliyor. Kaşlarındaki boşlukları Maybelline New York Total Temptation Brow Definer Kaş Kalemi ile aşağıdan yukarı olacak şekilde dikkatlice doldur. Kaş kaleminin ucunun yumuşak ve ince olmasına dikkat etmelisin. Kalın uçlu kaş kalemi ile kaşlarında doğal bir kaş makyajı yapmak imkansız olacaktır.

Dudaklarına gelince, ten rengine uygun kırmızı ruju bulmakla işe başlayabilirsin. Kış makyajı olduğu için biz likit mat rujlardan yana tercihimizi kullanıyoruz. YSL Beauty - Tatouage Couture Likit Mat Ruj 09 Rust Red ruju dikkatlice sür ve hazırsın! Daha kusursuz bir görünüm için dudaklarının çevresini Maybelline New York Fit Me kapatıcı ile pürüzsüzleştirebilirsin.

Kırmızı halı desteği

Kırmızı halı desteği

Kırmızı ruj ve doğal kaşların birleştiği bu trendi gündelik hayatına taşımak için biraz cesarete ihtiyacın varsa, kırmızı halıdan ve sosyal medyadan ilham alabilirsin. Ünlülerin de severek yaptığı bu makyaj akımı yakında her yerde karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Yıldızların önerdiği kırmızı rujları edinerek şimdiden yeni sezon hazırlıklarına başlayabilirsin.


Sezonun en gözde güzellik stilini denemeye hazır mısın?

Yorumlar

0 Yorum

Yorum Yap

Peki sen ne düşünüyorsun?

Yorumlarda ismim görünsün

Başa Dön